Zamknij

W weekend Toruń za pół ceny! Zobacz tegorocznych partnerów akcji!

13:02, 09.10.2019 | AJ
Skomentuj
Fot. Małgorzata Litwin
REKLAMA

W weekend Toruń za pół ceny! Zobacz tegorocznych partnerów akcji!

W piątek, 11 października 2019 roku rozpocznie się kolejna odsłona akcji Toruń za pół ceny. Na 50-procentowe rabaty torunianie i turyści mogą liczyć w 203 punktach partnerskich.

Pierwsza edycja Toruń za pół ceny odbyła się w roku 2010 – wzięło w niej udział nieco ponad 50 partnerów. Obecnie, w 17 edycji, jest ich ponad 200. Akcja od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem torunian i turystów.

- W tej edycji szczególnie bogata jest oferta kulturalna. W gronie partnerów znalazły się także największe toruńskie galerie handlowe oraz mniejsi, lokalni przedsiębiorcy działający między innymi na terenie zespołu staromiejskiego. Wszystkich mieszkańców i turystów zachęcam do wzięcia udziału w Toruniu za pół ceny - mówi zastępca prezydenta Torunia Zbigniew Rasielewski.

Akcja co roku wydłuża sezon turystyczny.

- Już od kilku lat jesienne edycje organizowane są coraz później, a wiosenne szybciej. Wszystko po to, aby przyciągnąć turystów do Torunia także poza szczytem sezonu turystycznego. Uczestnicy akcji i partnerzy tego od nas oczekują – wyjaśnia Ewa Banaszczuk-Kisiel, dyrektor Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Torunia.

Do trzydniowego wydarzenia przystąpili zarówno ci przedsiębiorcy, którzy od lat są partnerami Torunia za pół ceny, jak i debiutanci.

- Co roku przygotowana oferta jest coraz szersza. W pierwszych edycjach, w gronie partnerów były w większości punkty gastronomiczne, teraz przez te kilka dni można wziąć lekcję tańca czy kupić biżuterię za pół ceny. Cieszy nas to, że kiedy powstaje nowa restauracja to jej właściciele widzą w akcji okazję do promocji - zapewnia Monika Dejnecka, koordynatorka zgłoszeń do Torunia za pół ceny.

Lista partnerów znajduje się na TUTAJ.

Uwaga! Niedziela, 13 października jest niehandlowa, dlatego z zakupów za 50 procent można skorzystać jedynie w piątek i sobotę.

[ALERT]1570604965251[/ALERT]

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz