Zamknij
REKLAMA

Jedziesz na Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna? Przeczytaj to koniecznie!

13:00, 14.06.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Redakcja

Jedziesz na Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna? Przeczytaj to koniecznie!

W tym roku Przewozy Regionalne nie planują uruchamiać całego szeregu pociągów specjalnych dla uczestników festiwalu Pol'And'Rock. PKP Polskie Linie Kolejowe opublikowały na łamach Portalu Pasażera rozkład jazdy pociągów na okres wakacyjny. W grafiku połączeń, inaczej niż w latach ubiegłych, nie pojawiły się pociągi pozwalające dostać się na doroczny festiwal muzyczny w Kostrzynie nad Odrą ze wszystkich regionów Polski.

Chodzi o składy, które co roku dowoziły na miejsce uczestników Pol’and’Rock. W ślad za Przewozami Regionalnymi – PKP Intercity planuje wprowadzenie objazdów - tak, by pociągi, które normalnie jeżdżą w wakacje przez Kostrzyn, omijały go przed, w trakcie i po festiwalu organizowanym przez Jerzego Owsiaka. 

Pokazujemy środkowy palec od lewej ręki zarządcom kolei i „dobrej zmianie” – zaznacza Piotrek, młody mieszkaniec Torunia, który nie wyobraża sobie wakacji bez wyjazdu do Kostrzyna. – Faktycznie, trochę było zamieszania przez kolej, ale daliśmy rade. Mamy kierowcę, mamy auto, jedziemy na Woodstock!

Owsiak i jego Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy także nie poddają się. Znaleźli już inne rozwiązanie – wraz ze stacją radiową, z którą współpracują. Właśnie na antenie Antyradia ogłoszono start nowego projektu. To konkurs o roboczej nazwie "Skazani na busa". Cel jest jeden: dowieźć osoby, które chcą wziąć udział w festiwalu.

Jak podają reporterzy portalu natemat.pl, do Antyradia i WOŚP już zaczęli zgłaszać się ludzie dysponujący busami oraz przewoźnicy, gotowi do niesienia pomocy tzw. woodstockowiczom. Na facebooku Antyradia powstała też już specjalna grupa dla osób, które będą podróżowały samochodami i mają miejsce, by zabrać innych.

Zamierzacie wybrać się w tym roku na festiwal? 

[ALERT]1560510118239[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

i taki tak

1 0

tadeuszu, jarku, i tak kto ma dotrzeć do dotrze 18:28, 14.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kto makto ma

1 0

Tadeuszu, Jarosławie, kto ma dotrzeć i tak dotrze... 18:29, 14.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PasażerPasażer

1 0

Straszna propaganda anty.... no właśnie anty...co? Jechałem w zeszłym roku pociągiem "broda coś tam..." do Jeleniej Góry, zarzygany, hałaśliwy, pijany... niebezpieczny. Na Każdej stacji patrol SOK i Policji pilnujący pasażerów... Brud, smród i ubóstwo... tak się bawi elita? Dziwicie się PKP ? 23:17, 15.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone