Zamknij

To co zobaczyła podczas spaceru ją zbulwersowało. Zdaniem tej kobiety w Toruniu brakuje...

12:30, 12.06.2019 | AJ
Skomentuj
Foto. Redakcja
REKLAMA

To co zobaczyła podczas spaceru ją zbulwersowało. Zdaniem tej kobiety w Toruniu brakuje...

Na grupie "Toruń - zapytaj i dowiedz się!" jedna z mieszkanek Torunia opisała swoje wrażenia po spacerze na lewobrzeżu. Kobieta zwraca uwagę na brak wystarczającej liczby koszy na śmieci.

-Jest upał. Butelki po wodzie, pojemniczki po lodach ... idąc od Urzędu Pocztowego przy ul. Poznańskiej do przystanku autobusowego przy Armii Krajowej na tej sporej odległości nie ma gdzie wyrzucić, brakuje zwykłego... pojemnika na śmieci.- Napisała kobieta. 

Pod jej postem rozpętała się dyskusja. Wszyscy komentujący podzieli zdanie kobiety.

- Pojemników na śmieci jest w Toruniu zbyt mało. Prawo, czy lewobrzeże - nie ma to znaczenia. Jest ich za mało, a wielu przypadkach zbyt rzadko są opróżniane (np. bulwary).- Pisze jeden z komentujących. 

- Potwierdzam,za mało śmietników na ulicach!- Dodaje inna z internautek.

Komentujący dodają też, że ich zdaniem problemu nie widzi Urząd Miasta, a oprócz koszy na śmieciu w wielu miejscach w Toruniu brakuje też ławek.

A jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? W których miejscach w Toruniu brakuje koszy na śmieci?

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KtośtamKtośtam

1 0

Kosz jest przy poczcie, przy polo markecie i na każdym przystanku, to wystarczy żeby się pozbyć tych butelek...Mam ponadto propozycję, jak ktoś kupuje pełną, niech pustej pozbywa się tam, gdzie kupuje pełną...bardzo proste rozwiązanie, żeby nie śmiecić...Niestety każdy, kto chce usprawiedliwić, że jest syfiarzem, może użyć argumentu, że nie ma koszy i wszystko wina Zaleskiego...Proszę również pamiętać, że kosze powinny być przed sklepami, przed budynkami mieszkalnymi i w innych miejscach uczęszczanych przez mieszkańców, powinni je tam montować właściciele nieruchomości a więc sklepikarze, właściciele i zarządcy budynków i inne osoby... Także ostrożnie z tym rzucaniem kupą w urzędników i Zalesia, bo ktoś może oberwać rykoszetem i nieco się zdziwić... 11:54, 13.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz