Zamknij
REKLAMA

Tylko u nas: Kto będzie kandydował z PiSu w Toruniu?

13:11, 11.07.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. materiały własne

Tylko u nas: Kto będzie kandydował z PiSu w Toruniu? 

Wybory zbliżają się wielkimi krokami i niedługo rozpocznie się kampania wyborcza. Sztaby wszystkich partii ustalają już kolejności na listach do sejmu i senatu. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że ciekawie będą wyglądać listy Prawa i Sprawiedliwości.

Niespodzianek nie powinno być w sejmie. Tu głównymi liderami będą Anna Sobecka, Krzysztof Czabański i Jan Krzysztof Ardanowski. Dobre miejsce powinna utrzymać również poseł Iwona Michałek. Do powrotu szykuje się Zbigniew Girzyński. W przewidywaniach mówiło się, że może on kandydować do senatu, ale z naszych informacji wynika, że zdecydowanie takie rozwiązanie wykluczył sam Girzyński jak i partia. 

Listy do senatu zapowiadają się natomiast bardzo ciekawie. W PiSie podobno dyskutuje się o trzech nazwiskach - w tym wiceprezydencie Torunia Zbigniewie Rasielewskim i radnym Michale Jakubaszku. Rasielewski kandydował w wyborach samorządowych na prezydenta miasta i cieszy się zaufaniem Prawa i Sprawiedliwości, natomiast wyniki Michała Jakubaszka imponują. W ostatnich wyborach osiągnął prawie największą liczbę głosów ze wszystkich radnych. Jego aktywność jest też bardzo dobrze oceniana przez mieszkańców. Nazwisko trzeciej osoby owiane jest tajemnicą. Działacze związani z PiSem mówią, że może to być prawdziwy "czarny koń". 

Powyższe dywagacje to na razie jednak tylko propozycje i nie wiadomo do końca czy kierownictwo partii zdecyduje się na takie ruchy. PiS na pewno czeka na informacje z Koalicji Obywatelskiej, gdzie faworytem do fotela senatora znów jest Przemysław Termiński.

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

NickNick

5 0

Czarny koń...Karol Maria.... 19:30, 11.07.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

hehehehehehe

1 0

Czystej krwi arabskiej. 23:09, 11.07.2019


OkoOko

2 0

Co by nie mówić, był najaktywniejszym radnym i wyrazistym. Ma poglądy i nie zmienia ich w zależności od sondaży. Dużo zrobił dla Bydgoskiego. 16:30, 13.07.2019


T-TT-T

2 0

Sobecka, Czabański, Michałek -ta od
"głodującego" J. Gowina chyba są już emerytami , przynajmniej ich wiek na to wskazuje?
Jednak ciągle im mało,mało chcą chapać jeszcze z naszych podatków w sejmie? 08:58, 12.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czy ci zPISCzy ci zPIS

1 0

i od Ziobry Gowina nie mogą zatrudnić się u swojego guru?<Interesy idą jak z płatka, dlatego o. Tadeusz Rydzyk (74 l.) dał pracownikom Fundacji Lux Veritatis znaczącą podwyżkę. Jak pisaliśmy, jeszcze w 2017 r. średnie zarobki wynosiły ponad 7 tys. zł. Rok później, wraz ze wzrostem zysków, pensje poszybowały w górę. Średnio ludzie ojca dyrektora zarabiają już ponad 9 tys. zł!> 09:11, 12.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone