Zamknij

Od lat prowadzi biznes w Toruniu, teraz będzie odpowiadać za finanse partii Roberta Biedronia

17:40, 23.03.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Archiwum

Od lat prowadzi biznes w Toruniu, teraz będzie odpowiadać za finanse partii Roberta Biedronia

W sobotę odbyła się konwencja partii Wiosna, na której zaprezentowani zostali kandydaci i kandydatki w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. Nie zabrakło również toruńskich akcentów. 

Podczas konwencji zaprezentowano kandydatów partii w wyborach do PE. Swoje wystąpienie miała również Joanna Scheuring-Wielgus, która będzie kandydować z Warszawy. Z tego samego okręgu, co Robert Bedroń, tyle że z pozycji nr 2. Z kolei jedynkę w województwie kujawsko-pomorskim otrzymała Wanda Nowicka. 

Warto wspomnieć, że w strukturach partii Wiosna wysoką funkcję pełni toruńska restauratorka - Monika Gotlibowska, która będzie odpowiadać za finanse ugrupowania. Została skarbniczką Wiosny. 

"Jedynki" Wiosny w wyborach do PE: 

 • pomorskie - Beata Maciejewska
 • lubuskie i zachodniopomorskie - Anita Kucharska-Dziedzic
 • podlaskie i warmińsko-mazurskie - Monika Falej
 • kujawsko-pomorskie - Wanda Nowicka
 • łódzkie - Anita Sowińska
 • wielkopolskie - Sylwia Spurek
 • lubelskie - Zbigniew Bujak
 • mazowieckie - Paulina Piechna-Więckiewicz
 • małopolskie i świętokrzyskie - Maciej Gdula
 • śląskie - Łukasz Kohut
 • dolnośląskie i opolskie - Krzysztof Śmiszek
 • podkarpackie - Anna Skiba
(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

kasakasa

8 0

No, no, no! czyli raczej...hi,hi,hi! oberżystka trzyma kasę Biedronia! Ciekaw jestem jej rozliczenia się przed pkw z ubiegłorocznych funduszy! czy starczy im (jej) kasy chociażby, aby zapłacić za te jabłuszka! 20:53, 23.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlAl

4 0

Kompletne zero!!! 23:21, 23.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

forsycjaforsycja

5 2

Ja, kwitnąca na żółto, oliwkowata forsycja i mój botanik William Forsyth jesteśmy oburzeni tym, że antycywilizacyjni wynaturzeńcy usiłują przyoblec się w wiosnę. I aż strach pomyśleć, czy pani oberżystce nie przyjdzie do głowy, aby w jej lokalach zamiast przystawek podawać środki wczesnoporonne. I przypominam rzecz od początku świata oczywistą i powszechną. Otóż Małżeństwo, to WYŁĄCZNIE Związek Kobiety i Mężczyzny i tylko z takiego związku, taki związek może dać nowe życie. Rodzicielstwo, to taki związek.
I żadne zaklęcia, wytyczne who, krzykliwe hałaśliwe parady wynaturzeńców natury nie pokonają.
To, że krowę nazwiemy koniem, nie uczyni jej nieparzystokopytną! zawsze pozostanie krową! natury się nie pokona!
A tym, nazywającym siebie, nie wiedzieć czemu gejami-wesołkami z powodu doznań z grzebania w odbycie przypominam rzecz oczywistą!
Anus ? odbyt, to anatomiczny końcowy otwór przewodu pokarmowego, którego jedyną i podstawową funkcją jest opróżnianie przewodu pokarmowego z kału w procesie defekacji.
Skoro zaś Biedroń, Rabiej oraz im podobni, mają zamiłowanie w defekacyjnym zakończeniu, to, a fu!, a fe! ich wyłączna sprawa i problem. I niechaj z tym paskudztwem nie obnoszą się! niechaj sobie tam gmerają!
I żadne zaklęcia nie uczynią tego ich wynaturzenia...związkiem małżeńskim. Albowiem z takiej konfiguracji mogą urodzić się wyłącznie kamienie nerkowe i popękać hemoroidy!
p.s. pani oberżystko! a po co wlazłaś w tę defekację? po co?
08:01, 24.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

anusanus

4 0

Przywódca kanapy z lubieżnym uśmiechem sutenera promuje to plugastwo; chłopa z chłopem, baby z babą! co dalej? z kozą? owcą i wężem? 15:45, 24.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JoJo

2 0

śmieszne ----seksualna korupcja przez d...e na jedynke Kuchara pojdzie siedziec a rozliczenia tej palikociARNI LEWACY MAJA WYBÓR W WYBORACH ALBO PAN NA CHOBIELINIE ALBO NMOWACKI .

' 18:12, 24.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

doJodoJo

2 0

czemu zaraz kuchara! oberżystka brzmi łagodniej i ...europejsko. co zaś do de..., to on swoją de ( swego de) wstawił na jedynkę we Wrocławiu. 19:25, 24.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone