Zamknij
REKLAMA

Jest prognoza pogody dla Torunia. Czy już w tym tygodniu czeka nas atak zimy?

09:38, 02.12.2019 | ddtorun.pl
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos

Jest prognoza pogody dla Torunia. Czy już w tym tygodniu czeka nas atak zimy?

Orientacyjna prognoza pogody dla Torunia na okres 2 - 8 grudnia 2019 r. - na początku tygodnia najzimniej, ale od środy nieco cieplej - mroźnej i śnieżnej zimy nadal nie widać.

Na początku tygodnia pozostaniemy w zimnej masie powietrza i we wtorek rano pojawi się słaby mróz, a w dzień będzie tylko nieznacznie powyżej 0 st. Do tego możliwe są okresami opady (możliwy jest śnieg z deszczem). Od środy napłynie nieco cieplejsza masa powietrza - temperatura maksymalna będzie oscylować na poziomie 4-6 st., ale w czwartek i piątek poranki mogą przynieść słabe przymrozki.

[POGODA]1575276338561[/POGODA]

W sobotę i niedzielę jest szansa, że ponownie popada deszcz, który sprowadzi aktywny niż znad Skandynawii. Sobota będzie nieco cieplejsza od niedzieli – temperatura maksymalna będzie oscylować w granicach 5-7 st.  Warunki biometeorologiczne od środy do piątku powinny być na ogół obojętne, ale w pozostałych dniach odczujemy spadek sprawności psychofizycznej. Od wtorku ciśnienie atmosferyczne będzie systematycznie spadać i na koniec tygodnia będzie zdecydowanie obniżone.

W pomieszczeniach największy problem będą stanowić roztocza kurzu domowego (stężenie wysokie) - powietrze na zewnątrz będzie już pozbawione alergenów środowiskowych.

[PYLKI]1575276343996[/PYLKI]

REKLAMA
(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone