Zamknij

Pozdrawiam chłopaka, który wczoraj (14.04) około godziny 10.00 podbiegł do mnie i mojej kuzynki na dniach otwartych w X liceum. Ładnie się uśmiechałeś ???? Miałeś na sobie białą koszulkę, spodenki i białe nike air max 97. Jeśli to czytasz zostaw po sobie ślad.


Komentarze (1)

DamianDamian

1 0

tak ! to byłem ja ,wcale cie puszczałem oczka tylko mi cos do niego wpadło a to że się usmiechałem to taki zwyczaj lepiej się uśmiechać niż płakać , szukaj dalej 14:07, 20.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Hej pozdrawiam piękna blondynkę która dzisiaj (10.12) stała na dworcu autobusowym przy stanowisku 5. Byłaś ubrana na czarno a w ręku trzymałaś kurtkę i telefon ze słuchawkami odezwij się ????

Poszukiwana 20 letnia studentka, niebieskooka Natalia o wzroście około 160cm, która mówi o sobie w następujący sposób: "Cześć! ???? [...] Jestem introwertyczką [...] .Moim głównym zainteresowaniem jest muzyka. Nie przepadam za imprezami. Uwielbiam podzwiac wschody i zachody słońca, mieszkam w pięknej okolicy w której nie brakuje zieleni, więc jest czym się zachwycać. [...] Miłego dnia!" Pozwól się odnaleźć, jeśli umieściłaś taki opis swojej osoby w innym miejscu internetu ????

Poszukuję chłopaka , który był 8.12 koło godziny 20 na starym mieście wraz z dwoma kolegami. Miałeś na sobie czapkę Mikołaja, czarną kurtkę pitbulla i ciemne jeansy. Jeśli to czytasz to zostaw serduszko ????

Pozdrawiam chłopaka w dredach który po 16 był w cybermachinie ????

Pozdrawiam Milenę G¿ szatynkę w okularkach która w sobotę 8/9.12 zaprosiła mnie do tańca w Bajce lecz jej czarna koleżanka nie pozwalała za każdym razem jej ze mną tańczyć odciągając ja (czarny charakter ) zostaw ślad ????????

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone