Zamknij

pozdrawiam dziewczyne ktora widzialem 4.12 w autobusie 18 o godz 16:13 wysiadłaś na bartkiewiczówny bialas czarne buty z biala podeszwa dzinsowe spodnie i na koncowce nogawki kwiatek czarna czapke i czerwona kortke. zostaw po sobie jakis slad ????????


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Hej pozdrawiam piękna blondynkę która dzisiaj (10.12) stała na dworcu autobusowym przy stanowisku 5. Byłaś ubrana na czarno a w ręku trzymałaś kurtkę i telefon ze słuchawkami odezwij się ????

Poszukiwana 20 letnia studentka, niebieskooka Natalia o wzroście około 160cm, która mówi o sobie w następujący sposób: "Cześć! ???? [...] Jestem introwertyczką [...] .Moim głównym zainteresowaniem jest muzyka. Nie przepadam za imprezami. Uwielbiam podzwiac wschody i zachody słońca, mieszkam w pięknej okolicy w której nie brakuje zieleni, więc jest czym się zachwycać. [...] Miłego dnia!" Pozwól się odnaleźć, jeśli umieściłaś taki opis swojej osoby w innym miejscu internetu ????

Poszukuję chłopaka , który był 8.12 koło godziny 20 na starym mieście wraz z dwoma kolegami. Miałeś na sobie czapkę Mikołaja, czarną kurtkę pitbulla i ciemne jeansy. Jeśli to czytasz to zostaw serduszko ????

Pozdrawiam chłopaka w dredach który po 16 był w cybermachinie ????

Pozdrawiam Milenę G¿ szatynkę w okularkach która w sobotę 8/9.12 zaprosiła mnie do tańca w Bajce lecz jej czarna koleżanka nie pozwalała za każdym razem jej ze mną tańczyć odciągając ja (czarny charakter ) zostaw ślad ????????

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone