Zamknij

Poszukuje chlopaka ktory dzis 13.09 o godzinie 14:45 w białym Volkswagenie z felgami od Audi stał na skrzyżowaniu obok maca na lubickiej i patrzył na nas. Dziewczyna w czerwonych wlosach z granatowego bmw. Daj serduszko ????


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Pozdrawiamy serdecznie blondwłosą Nadię, na którą spojrzenie w tramwaju, dnia 10.12 około godziny 12:30 niemal nie skończyło się bójką. Rozumiem, że trzeba mieć pisemne (o ile w ogóle odznaczasz się umiejętnością pisania, bo z twoja poprawna polszczyzna nie było najlepiej) pozwolenie, żeby zaszczycić twą osobę wzrokiem, ale nie bądźmy hipokrytami. Przykro nam, że odebrałaś nasze słowa jako atak. Licze, że przy następnym spotkaniu będziemy mogły wyjaśnić sobie sprawę tak, jak obiecywałaś ????

Szukam dziewczyny z Ome tv , którą gadałem w dniu 9.12.2018 Niedziela godzina 05;30 .Jest studentką Psychologi albo Pedagogiki , była ubrana w czapkę adidasa zimową , miała długie naturalne włosy ,imie Klaudia. Proszę o zostawienie lik-a a napewno sie odezwe. Kolega z podkarpacia.

szukam blondynki w ciemnych rajstopach która jechała dziś 12.12.18r. o godz. 16.40 autobusem nr 15 z pod auli UMK ????

Pozdrawiam chłopaka którego widziałam dziś (12.12.) ok. 13:30 na Alei Solidarności. Stałeś z kolegą, ja wsiadałam do 27. Fajny uśmiech, zostaw ślad ????

11.12 Pozdrawiam blondynke z przystanku Aleja Solidarności koło godziny 22.30. Miałaś różową kurtkę, czarne leginsy i białe buty adidas ???? Odjechalas tramwajem nr 1 w kierunku Olimpijskiej. Zostaw po sobie ślad ????

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone