Energa wygrywa ale odpada, Polski Cukier Toruń pokonuje AZS Koszalin zgodnie z planem! [FOTO]

12:47, 11.01.2019 FD Aktualizacja: 12:45, 14.01.2019
Skomentuj fot. Agnieszka Bielecka/ddtorun.pl fot. Agnieszka Bielecka/ddtorun.pl

Toruńskie drużyny zgodnie wygrywają swoje mecze. Niestety, Katarzynki musiały zadowolić się pyrrusowym zwycięstwem i odpadły z rozgrywek Eurocupu. Polski Cukier Toruń miał natomiast problemy w pierwszej kwarcie ale później pokazał moc!

Energa przed rewanżowym spotkaniem z Nantes Reze miała do odrobienia 7 punktów. Misja zakończyła się niepowodzeniem choć zabrakło niewiele. Całe spotkanie Katarzynki wygrały 81:77. Gdyby nie trzecia kwarta (przegrana 17 punktami!) Energa mogłaby grać w kolejnej rundzie prestiżowych rozgrywek. Mimo wszystko należy pozytywnie ocenić grę torunianek, które z bardzo dobrej strony pokazały się w rywalizacji.

Polski Cukier Toruń pokonał zgodnie z planem AZS Koszalin. Pierwsza kwarta mogła niepokoić kibiców, ale następne części były popisem w wykonaniu Twardych Pierników. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 89:65. Twarde Pierniki zajmują drugie miejsce w tabeli mając jeden mecz mniej od lidera z Zielonej Góry.