Niesamowita radość w szatni. Elana Toruń z siódmym zwycięstwem z rzędu

11:04, 20.11.2017 MM
Skomentuj Fot. Tomasz Berent Fot. Tomasz Berent

Piłkarze Elany Toruń zanotowali siódme zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach trzeciej ligi w grupie II. Podopieczni Rafała Góraka pokonali na wyjeździe KP Starogard Gdański 2:1.

Żółto - niebiescy ponownie z kompletem punktów. Do Starogardu Gdańskiego torunianie jechali po sześciu zwycięstwach z rzędu. W sobotę mieli apetyt na siódme.

Po pierwszej połowie nasz zespół przegrywał 0:1 po trafieniu z 18. minuty Błażeja Chouwera. Kluczowa dla losów spotkania okazała się jednak druga część. W ostatnich 20 minutach Elana wrzuciła piąty bieg, aplikując rywalom dwie bramki, przechylając tym samy szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bramki strzelali Daniel Ciach i Maciej Stefanowicz

Za tydzień podopieczni Rafała Góraka podejmą w ostatnim meczu rundy jesiennej przed własną publicznością Unię Solec Kujawski. Początek spotkania o godz. 13:00.

KP Starogard Gdański - Elana Toruń 1:2 (1:0)

Bramki: Błażej Chouwer 18 - Daniel Ciach 70, Maciej Stefanowicz 90

Skład: Poloczek – Będzieszak, Mysiak, Ciach, Dobosz – Kryszak (Tomaszewski), Lenkiewicz (Górka), Stefanowicz, Aleksandrowicz (Lenartowski) – Kraska (Chmielewski), Kozłowski