REKLAMA

Są gwarancją jakości i dużego wyboru. To u nich kupisz najlepsze meble

06:00, 19.04.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Malinowski

Firma „Boniek Meble” z Papowa Toruńskiego to lider w regionie, jeśli chodzi o produkcję i sprzedaż mebli  pokojowych, kuchennych, młodzieżowych, biurowych oraz tapicerowanych. 

„Boniek Meble” to firma z długoletnią tradycją. Wszystko zaczęło się w 1963 roku, gdy ruszyła produkcja. Z kolei w 1992 roku powstał salon meblowy, który dziś liczy sobie aż 3000 m kw. powierzchni. Firma z marszu nawiązała współpracę z cenionymi producentami mebli skrzyniowych i tapicerowanych z całej Polski. 

- Jako salon działamy od 1992 roku, natomiast produkcją zajęliśmy się wcześniej. W tej chwili skupiliśmy się na handlu i produkcji na wymiar. Mamy pełną ofertę, w której znajdują się meble pokojowe, kuchenne, młodzieżowe, biurowe oraz tapicerowane – mówi Adam Boniek, właściciel salonu. 

Od lat wizytówką firmy „Boniek Meble” są meble kuchenne wykonywane na zamówienie. Wszystko jest tak, jak klient sobie zażyczy. 

- Dysponujemy szeroką ekspozycją przykładowych aranżacji, które pozwalają dostrzec wysoką jakość produktów oraz dbałość o szczegóły. Wykonujemy również zabudowy do sypialni, przedpokoju, garderoby, łazienki – podkreśla Adam Boniek.

„Boniek Meble” to również pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o pozostałe usługi. Firma oferuje przystępne ceny, profesjonalną obsługę, a ponadto prowadzi sprzedaż ratalną i świadczy usługi transportowe i montażowe. 

- To, co wyróżnia nasz salon to przede wszystkim bardzo dobra jakość mebli. Klient styka się u nas z pełną obsługą – dowozimy meble, składamy je. Mamy bardzo dużą powierzchnię wystawową – można swobodnie obejrzeć, a na zestawach wypoczynkowych usiąść, czy otworzyć daną szafkę. Zależy nam na tym, aby produkt służył klientowi na lata – dodaje Adam Boniek

Zapraszamy do salonu meblowego „Boniek Meble” w Papowie Toruńskim

Dane teleadresowe:

Boniek Meble - Salon Meblowy

ul. Warszawska 94,

87-148 Papowo Toruńskie

Telefon:

56 663 10 00

56 645 90 27

663-763-001

e-mail: sklep@boniek-meble.com.pl

www: www.boniek-meble.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek 10.00-18.00, 

Sobota 10.00-15.00

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018