Zamknij

Wyczaruj pyszną słodką pomidorową z soku! Sięgnij po Oryginalny Sok

00:00, 20.02.2017 | artykuł sponsorowany
Fot. materiały promocyjne

Ugotujesz z nich niezwykłą zupę, zrobisz rewelacyjny koktajl lub wypijesz prosto z butelki. Toruński rynek podbijają Oryginalne Soki w najróżniejszych smakach – od klasycznego jabłka i mandarynki, przez buraki, po zupełne nowości jak chociażby sok 100% z cytryny, czy limonki.

Oryginalny Sok to ogólnopolska marka, która wychodzi m. in. do mieszkańców Torunia. W grudniu soki były rozdawane na ulicach miasta razem z magazynem Dzień Dobry Toruń, a w styczniu kucharze Młody i Stary odwiedzili jedną z podstawówek, w której z Oryginalnych Soków ugotowali słodką zupę pomidorową.

Podobnych filmików na stronie marki Oryginalny Sok (tutaj) oraz na jej facebookowym profilu (tutaj) jest znacznie więcej. Przedstawiają one szybkie i nietuzinkowe sposoby na wykorzystanie soku do gotowania, czy serwowania rozgrzewających napojów, np. doskonałego na chłodne dni ostrego buraka.

Marka Oryginalny Sok to nie tylko ciekawe pomysły na wykorzystanie soków w kuchni. To przede wszystkim seria soków NFC - soków 100% wyciskanych bezpośrednio ze świeżych owoców. To również mnogość smaków, wśród których pojawiają się nowości niespotykane wcześniej na polskim rynku.

Absolutnymi nowinkami są soki 100% z cytryny i limonki. Produkty te są adresowane głównie dla branży gastronomicznej, jednak świetnie sprawdzają się również w domowych kuchniach. Wystarczy odrobina soku z cytryny lub limonki, by nadać potrawom i koktajlom wyjątkowego smaku.

W ofercie Oryginalnych Soków znajdują się 100% soki w szklanych butelkach o pojemności 200 ml i 330 ml oraz w kartonach bag in box o pojemności 3 l, 5 l i 10 l. Paleta dostępnych smaków również jest bardzo szeroka. Są Oryginalne Soki jabłkowe, mandarynkowe, czy ananasowe, a także pomidorowe i burakowe. Nie brakuje też mniej spotykanych smaków, jak choćby soki z żurawiny, aronii, czy granatu. Wszystkie świetnie sprawdzą się zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i w domach.

Jeśli ciekawią Was smaki proponowane przez Oryginalny Sok, szukajcie marki na sklepowych półkach lub podczas różnego rodzaju degustacji.

- Niedawno robiliśmy degustację w Intermarche na Wrzosach, kolejne już wkrótce. Robiliśmy też w Toruniu akcję, podczas której rozdawaliśmy soki. Na pewno będziemy to jeszcze nie raz powtarzać. Już teraz możemy powiedzieć, że będzie można nas spotkać na Festiwalu Smaku w Toruniu 1 i 2 kwietnia. Jeśli ktoś chce zobaczyć produkty, zapraszamy, będzie możliwość degustacji, więc będzie można posmakować naszych produktów - zapowiada Krystian Krystoforski, menadżer ds. marketingu i PR w firmie Biurkom Flampol Sp. z o.o., która jest właścicielem marki Oryginalny Sok.

Więcej o marce Oryginalny Sok dowiecie się tutaj.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone