Zamknij
REKLAMA

Wymarzona jadalnia? ...Biały stół z krzesłami

07:45, 29.10.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Biały stół z krzesłami to niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które pasuje praktycznie do każdej stylizacji, począwszy od klasycznych i retro, przez skandynawskie, po modernistyczne i nowoczesne. Co więcej, białe meble optycznie powiększają wnętrza, sprawdzą się więc nie tylko w okazałych salonach, ale także w mniejszych kuchniach i jadalniach.

Biały stół z krzesłami – niezwykłe połączenie dekoracyjnego charakteru z funkcjonalnością

Biały stół z krzesłami jest często wykorzystywany przy aranżacji wnętrz, zarówno przez profesjonalistów, jak i laików. Wynika to przede wszystkim z uniwersalności takiego rozwiązania. Nie oznacza to jednak, że do wyboru mamy tylko klasyczne modele, wręcz przeciwnie. Niekiedy białe stoły przyjmują niezwykle oryginalne wzornictwo i nowoczesne, niczym nieograniczone konstrukcje. Poza imponującym wyglądem, białe stoły z krzesłami łączą w sobie również funkcjonalność. I właśnie to połączenie praktycznej natury z dekoracyjnym charakterem, decyduje o tak ogromnej ich popularności.

Artykuły prasowe dotyczące świata mebli wskazują, że biały stoły z krzesłami chętnie goszczą nie tylko w prywatnych domach, ale też w kawiarniach, restauracjach, pensjonatach i innych tego typu obiektach. Jest to z pewnością zasługa niezwykłych walorów estetycznych.

Bogatą ofertę białych stołów z krzesłami znajdziemy w sklepie internetowym Edinos. Czekają na nas tutaj zestawy w wersji klasycznej, jak chociażby minimalistyczny rozkładany stół Aster, czy niezwykle elegancki rozkładany stół Daniels, który zawiera w sobie tak modne ostatnio połączenie bieli z dębem sonoma. Jeśli imponują nam nowoczesnej rozwiązania ze świata aranżacji wnętrz oraz oryginalny design, to z pewnością w ten nurt wpisuje się biały stół Diston, który zachwyca połączeniem elegancji i luksusu z nieszablonową konstrukcją. Na uwagę z pewnością zasługuje też rozkładany stół Nestil, wpisujący się w nurt glamour. W tym przypadku biel i połysk zostały ze sobą bardzo zgrabnie połączone.

Białe stoły z krzesłami to jednak nie tylko okazałe ich wersje, często rozkładane, ale też nieco mniejsze. Przykładem niech będzie biały owalny stół Camili czy kwadratowy skandynawski stół Inelo S3 dostępne w sklepie z meblami Edinos. Takie stoły pięknie wypełnią nieco mniejsze wnętrze kuchni lub staną się stylową ozdobą kameralnych jadalni.

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone