Zamknij
REKLAMA

Firma Przyszłości coraz bliżej! Pomóż swojej firmie i przyjdź na III Otwartą Konferencję Biznesową!

00:00, 23.09.2019 | Materiały partnera
fot. materiały partnera

Firma Przyszłości coraz bliżej! Pomóż swojej firmie i przyjdź na III Otwartą Konferencję Biznesową!

Jak rozkręcić własny biznes, zdobyć praktyczną wiedzę lub poznać kolejnych klientów? W odpowiedzi na te pytania może pomóc organizowana już po raz trzeci konferencja pt. Firma Przyszłości. Wydarzenie Izby Przemysłowo-Handlowej cieszy się dużym zainteresowaniem i jest bezpłatne! Jak się zapisać i czego można się spodziewać?

15 czołowych prelegentów ze świata biznesu i marketingu. Dyskusje o innowacjach, promocji, rozwoju i spełnieniu. Wszystko zamknięte w formie przyjaznej dla uczestników konferencji, której sercem jest Centrum Kulturalno-Kongresowe „Jordanki” – wyjątkowo klimatyczne i sprzyjające kreatywności miejsce. Do tego wymiana kontaktów, panele networkingowe i mnóstwo wrażeń.

To wszystko 2 października na organizowanej przez IPH konferencji dedykowanej przedsiębiorcom. Firma Przyszłości to wydarzenie odbywające się w Toruniu od 2017 roku. Na początku miała mieć kameralną formę, ale zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów. W tym roku, wydarzenie jest o tyle wyjątkowe, że IPH obchodzi jubileusz 30-lecia istnienia, zapraszamy do wspólnego świętowania podczas konferencji.

Prelegenci siłą konferencji!

Jak co roku ogromną wartością wydarzenia są prelegenci, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem

- Są to przedstawiciele różnych branż pochodzący z wielu środowisk. Celowo dobraliśmy takie osoby, żeby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Będą innowacje (głównie finansowe), nowości marketingowe oraz tzw. twarde umiejętności, które omówi Janina Bąk. Pojawi się statystyka, analiza danych i umiejętność korzystania z nich – mówi Anna Wankiewicz z IPH. -  Będą też osoby, które pokażą, że za biznesem stoją ludzie. Wśród nich jest m.in. Agata Roczniak. Pomimo przeszkód życiowych (Roczniak jeździ na wózku) można być osobą szczęśliwą i spełnioną.

Organizatorzy podkreślają, że konferencja jest adresowana do właścicieli firm, ale nie tylko. Z pewnością odnajdą się na niej pracownicy, którzy chcą w przyszłości otworzyć przedsiębiorstwo, albo ci, których zakres obowiązków związany jest z tematyką Firmy Przyszłości.

Okazja do poznania nowych klientów

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji? Poza świetnymi wykładami, jest to szansa na nowe kontakty biznesowe - klientów, pracowników, podwykonawców.  

Okazji do wymiany wizytówek będzie wiele. Uczestnicy będą mogli poznawać się podczas samych wykładów, ale organizator zapewnia również długie przerwy i pomoc w networkingu. IPH podkreśla, że warto przyjść odpowiednio szybciej, aby się ugościć, rozluźnić i rozpocząć pracę nad pozyskiwaniem nowych znajomości. Możemy liczyć w tym na pomoc!

 - W poznawaniu nowych ludzi jedni mają łatwość, dla innych to ogromne wyzwanie. Do networkingu warto się przygotować. My pomożemy, jeżeli ktoś potrzebuje bodźca do działania, ale to uczestnik musi wiedzieć, kogo szuka i jaki problem biznesowy chce rozwiązać.  Podczas wydarzenia wsparcia w zakresie Human Relations udzielać będzie Partner wydarzenia – firma FlexHR.  – dodaje Wankiewicz.

Do Firmy Przyszłości należy się przygotować! Izba Przemysłowo-Handlowa podkreśla, że konieczne jest obranie celu. Wiedza po co idziemy na konferencję jest kluczem do sukcesu. 

- Networking sam się nie zrobi. Każdy uczestnik powinien wiedzieć po co przychodzi na wydarzenie. Warto wypisać sobie cele, przejrzeć wydarzenie na Facebooku w poszukiwaniu potencjalnych kontaktów i zapoznać się z działalnością firm, z którymi chcielibyśmy współpracować. Założenie konta na LinkedIn również może okazać się przydatne – zaznaczają osoby organizujące wydarzenie.

Anna Wankiewicz jest najlepszym przykładem na to, że 2 października warto być w CKK Jordanki.

- Rok temu byłam po stronie uczestnika, teraz stoję po stronie organizatora - zachęcam z obu stron – mówi organizatorka.

Zapisz się już dziś!

Zapisy odbywają się internetowo, przez stronę firmaprzyszlosci.com.pl – cały czas trwają, ale liczba uczestników jest ograniczona więc trzeba się spieszyć, aby zapewnić sobie miejsce.  

Wydarzenie odbywa się w CKK Jordanki, 2 października od godziny 8:30. Potrwa do około godziny 17:00. Udział jest całkowicie bezpłatny. Organizatorem imprezy jest Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu, przy wsparciu Sponsorów i Partnerów w tym m.in. Urzędu Miasta Torunia, Wyższej Szkoły Bankowej, Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu  oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest PwC.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone