Zamknij

Jakie meble do przedpokoju w bloku? Przegląd najlepszych propozycji.

13:09, 08.08.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Przedpokój często jest zwyczajnie wąską przestrzenią wciśniętą między serię drzwi prowadzących do kuchni, salonu i łazienki. Ograniczona powierzchnia pomieszczenia przysparza wiele problemów podczas aranżacji. Często trudno jest wygospodarować wolną ścianę na meble do przedpokoju, szafkę na buty czy ustawienie wieszaka. Jeśli i Tobie brakuje miejsca na kurtki, płaszcze i buty, a na dodatek nie masz, gdzie odwiesić parasolki sprawdź, jak wybrnąć z tej sytuacji i urządzić funkcjonalny przedpokój w bloku.

Nowoczesne meble do przedpokoju.

Mieszkania w bloku mają różną powierzchnię i różny układ pokoi, ale łączy je jedno – zawsze zbyt ciasny i zbyt wąski przedpokój, który dodatkowo bardzo często pozbawiony jest też okien. Remedium na te niedogodności mogą okazać się nowoczesne meble do przedpokoju, które są wprost dedykowane tego typu trudnym pomieszczeniom.

Dla wielu właścicieli tych kłopotliwych powierzchni, najważniejszym, a w zasadzie decydującym w kwestii wyboru odpowiedniego wyposażenia czynnikiem są wymiary mebli. Aby dobrać optymalną garderobę do swojego przysłowiowego „M” należy dokładnie zmierzyć przedpokój, uwzględniając przy tym ewentualne wnęki, okna i drzwi.
Po przygotowaniu wymiarów możemy wybrać najbardziej odpowiednie do ilości wolnego miejsca meble do przedpokoju. Korzystając z zamieszczonych w wielu sklepach online filtrów, z łatwością dopasujemy perfekcyjne rozwiązanie, które z dokładnością nawet do 1 centymetra wpisze się w naszą przestrzeń.

Szafka na buty w nowej odsłonie.

Szafki na buty nowej generacji to meble wielozadaniowe, które zdecydowanie nie boją się wyzwań. Wśród bardziej nowoczesnych rozwiązań triumfy święci obrotowa wersja tradycyjnej szafki (nazywana także wahadłową). Walorem mebla jest bardzo duża pojemność, gdyż wewnątrz obok ułożonych pod skosem półki na buty, często usytuowane są zarówno szuflady na drobniejsze akcesoria oraz wieszaki do zawieszania okryć. Minusem jest tutaj rozmiar mebla i spora ilość miejsca, jaką musimy dysponować w przedpokoju, aby móc w pełni wykorzystać możliwości, jakie oferuje nam szafka na buty.
Z uwagi na niepodważalną funkcjonalność na pierwszy plan wysuwają się tu klasyczne szafki na buty z uchylnym frontem. Ten model dostępny jest na rynku od dość dawna, jednak jak pokazują badania popularności tego mebla, Polacy nadal doceniają jego walory.

Meble do przedpokoju z siedziskiem.

Mały przedpokój nie zachęca do gromadzenia w nim przypadkowych mebli. Takie działania mogą okazać się zgubne w środkach i w krótkim czasie wypełnimy całą dostępną przestrzeń, a i tak nasze problemy z przechowywaniem nie zostaną rozwiązanie. Mikro powierzchnia wymaga od nas bardziej kreatywnego podejścia, więc by stworzyć w wejściu przyjazną, a zarazem funkcjonalną przestrzeń sięgnijmy po multifunkcjonalne rozwiązania, które wspierać będą optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca.

?

Przykładem takich innowacji są np. meble do przedpokoju z siedziskiem. Tak jak widzimy na zamieszczonym zdjęciu, klasyczny schowek w dolnej części mebla został nieco wzmocniony i pokryty tapicerowanym siedziskiem. Zgrany duet doskonale spełnia obie swoje funkcje, a dodatkowo eliminuje konieczność dostawiania kolejnego krzesełka dla dziecka czy taboretu ułatwiającego zakładanie butów. Od strony praktycznej sprytnie zaprojektowana przestrzeń przechowywania zapewnia optymalną ilość miejsca na gromadzone w korytarzu okrycia wierzchnie, buty, a nawet sprzęt sportowy domowników.  

Podążając za tymi wskazówkami, zyskujemy pewność, że naszych gości przywitała ładna i nowoczesna aranżacja, a nowe meble do przedpokoju spełnią wszystkie nasze oczekiwania!

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone