Zamknij

Dlaczego robimy przeglądy rejestracyjne?

00:00, 30.07.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Przegląd rejestracyjny, czyli badanie techniczne, należy wykonać minimum raz w roku, aby móc legalnie i BEZPIECZNIE poruszać się po drogach. Mała usterka, której nie wyłapiesz gołym okiem, potrafi spowodować wypadek więc lepiej profilaktycznie sprawdzić pojazd przed wyruszeniem w trasę.

Przegląd rejestracyjny, czyli badanie techniczne, należy wykonać minimum raz w roku, aby móc legalnie i BEZPIECZNIE poruszać się po drogach. Mała usterka, której nie wyłapiesz gołym okiem, potrafi spowodować wypadek więc lepiej profilaktycznie sprawdzić pojazd przed wyruszeniem w trasę.

Nikt nie chce przepłacać, dlatego warto wiedzieć, że często po przekroczonym terminie badania technicznego, ubezpieczalnie automatycznie anulują OC i AC. Dlatego należy systematycznie doglądać terminu badania oraz stanu technicznego pojazdu.

Auta kupione w salonie najczęściej muszą podejść do badania technicznego dopiero po trzech latach od wyjazdu z salonu. Następnie są sprawdzane pod kątem eksploatacji nie rzadziej niż raz w roku.

Aby uniknąć nieprzyjemności najlepiej przyjechać na stację kontroli pojazdów raz na jedenaście miesięcy. Dzięki takiej częstotliwości badań będziesz miał pewność co do stanu technicznego swojego pojazdu.

Nie stresuj się przeglądem!

Należy do przeglądu samochodu podejść ze spokojem, ponieważ badania są wykonywane, aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie oraz wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Chcemy zapewnić Ci możliwość jazdy!

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na wykonanie przeglądu w naszej profesjonalnej stacji kontroli pojazdów zyskasz podwójnie, ponieważ nie tylko sprawdzisz swoje auto, ale również dowiesz się jak z niego korzystać, aby wystarczyło na długie lata!

Każdy pojazd jest inny i ma własną historię, którą rozumiemy! Dobierzemy rady oraz wskazówki tak, aby auto przestało być „bezdenną skarbonką” i żeby pieniądze odłożone na naprawy mogły zostać wydać na dodatkowe paliwo, dzięki któremu Twoja podróż stanie się jeszcze przyjemniejsza!

Na czym skupiamy się podczas badania technicznego?

Wykonujemy kompleksowe przeglądy samochodów, sprawdzające stan techniczny wszystkich elementów eksploatacyjnych, ale możemy poradzić na czy należy skupić się przygotowując swoje auto do badania.

Najważniejsze elementy to nadwozie, zawieszenie oraz hamulce! Przyjedź sprawdzimy Twoje auto stacjakontrolitorun.pl

W przypadku nadwozia zwracamy szczególną uwagę na oświetlenie zewnętrzne auta oraz szyby. Od nich zależy widoczność (Twoja oraz Twojego pojazdu). Docelowo przegląd zostanie uznany w momencie, gdy będzie ona optymalna oraz ja najkorzystniejsza. Kładziemy na to nacisk, ponieważ od widoczności Twojego samochodu zależne są: czas reakcji oraz umiejętność zachowania się na drodze.

W kwestii zawieszenia oraz hamulców badamy zdolność do bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach. Sprawdzamy na rolkach jak Twoje auto zachowa się w sytuacji nagłego hamowania, dzięki czemu możesz jeździć bez obaw.

Następnie sprawdzamy luzy w zawieszeniu i układzie kierowniczym, na tak zwanej wytrząsarce. W ten sposób możemy dowiedzieć się jak zapewnić „długowieczność” dla Twojego pojazdu.

Przyjedź do nas!

Stacja kontroli pojazdów Auto-Czar w Toruniu to kompleksowa obsługa techniczna Twojego auta. To wszystko w dogodnej lokalizacji po lewobrzeżnej stronie Torunia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel.: 798 613 613.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 19:00,
a w soboty 08:00 – 15:00.

Sprawdźmy Twoje auto!

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone