Zamknij

Wyjątkowa pościel 140x200 dla wymagających od Cocon Cotton

14:16, 23.07.2019 | materiały partnera

Cocon Cotton to pościel bawełniana wyjątkowej jakości, powstała z pasji, na podstawie własnych doświadczeń i preferencji. Niezwykle miła w dotyku pościel sprawia, że zasypianie w niej jest prawdziwą przyjemnością, a rano aż nie chce się wychodzić z łóżka. Cocon Cotton to stworzona zupełnie od początku w dążeniu do doskonałości pościel premium, która jest gwarancją najwyższej jakości wyrobów. Pościele są w całości tworzone w Polsce, zarówno w zakresie projektowania, jak i szycia w polskich zakładach z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Perfekcyjnym dodatkiem do niezwykłej delikatności wyrobów jest eleganckie, kreatywne wzornictwo wyznaczające trendy. Firma oferuje kolekcje "Black & White" z pomysłowymi wzorami, tworzącymi czarno-białe wzornictwo pościeli oraz "Monogram" ze stylizowanymi napisami. Zastosowane na poszewkach wzory są efektem długich rozmów i głębokich przemyśleń, które pozwalają oddać w ręce klientów pościel inną niż wszystkie.

Cocon Cotton - pościel "Moon" 140x200

Pościel 140x200 "Moon" to komplet wykonany w 100 % z wysokogatunkowej bawełny. Jest propozycją dla tych, którzy uwielbiają marzyć o wielkich rzeczach i sięgać wysoko, bowiem zgodnie z nazwą, posiada wykonany dwustronnie nadruk Księżyca z napisem "Enjoy the beautiful view". Jak wszystkie produkty firmy Cocon Cotton, pościel 140x200 jest wyrobem zaprojektowanym i w całości wykonanym w Polsce. Szycie odbywa się w polskich zakładach przy zachowaniu pełnej staranności i dbałości o każdy szczegół, tak, by zapewnić klientowi najwyższy komfort spania. Zapięcie poszewek jest kryte na wygodny i praktyczny zamek. Pościel 140x200 to zestaw złożony z kołdry o wymiarach 140x200 cm oraz poduszki 50x60 cm. Zestaw nie obejmuje wypełnień.

W celu utrzymania najwyższej jakości produktu zaleca się szczególną dbałość o jego konserwację. Pościel należy prać w temperaturze 40°C. Nie zaleca się prania chemicznego oraz wybielania. Odpowiedni sposób prania zapewni odświeżenie tkaniny i usunięcie znajdujących się na niej zabrudzeń, a jednocześnie pozwoli dłużej cieszyć się wyjątkowymi, żywymi i trwałymi kolorami grafik wykonanych na poszewce. Nie należy suszyć produktu w suszarce bębnowej. Najlepsze efekty da suszenie na płasko pościeli wywiniętej na lewą stronę, by nadruki nie miały kontaktu z innymi tkaninami. Dzięki temu, że produkty Cocon Cotton są w 100 % bawełniane, nie ma przeciwwskazań dla prasowania ich nawet w wysokich temperaturach.

Cocon Cotton - pościel "Ptaszek" 140x200

Pościel 140x200 "Ptaszek" to komplet pościeli wykonany całkowicie z bawełny najwyższej jakości. Produkt w 100 % stworzony w Polsce od zaprojektowania po uszycie ze szczególną dbałością o każdy detal, co nadaje pościeli wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Pościel posiada nadruk z kraciastym wzorem oraz ptakami przysiadającymi na poszczególnych liniach. To jedyny w swoim rodzaju, niezwykle kreatywny autorski projekt wzornictwa, który znakomicie wkomponuje się w wystrój każdej sypialni, tu przykładowe kolekcje. Pościel 140x200 "Ptaszek" to zestaw składający się z kołdry o wymiarach 140x200 centymetrów oraz poduszki o wymiarach 50x60 cm. Zapięcie jest kryte na praktyczny zamek. Zestaw nie obejmuje wypełnienia pościeli.

Jak każdy wyjątkowy produkt, także pościel 140x200 "Ptaszek" wymaga największej dbałości w procesie konserwacji. Podstawowe zasady, jakimi należy się kierować przy jego pielęgnacji:

  • prać w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Zapewnia to najlepsze możliwe odświeżenie tkaniny, a jednocześnie pozwala usunąć zabrudzenia i utrzymać żywe, trwałe kolory na dłużej,
  • można prasować nawet w wysokich temperaturach. Nie zaszkodzą one tkaninie ze względu na to, że jest wykonana w 100 % z bawełny najwyższej jakości,
  • nie prać chemicznie i nie wybielać. Stosowanie takich zabiegów szkodzi grafikom, które zostały nadrukowane na pościeli,
  • nie suszyć w suszarkach bębnowych,
  • suszyć pościel na płasko, wywiniętą na lewą stronę,
  • zadbać o to, by w trakcie suszenia grafiki nie miały kontaktu z innymi tkaninami. Pozwoli to na zachowanie ich świeżości i pięknego wyglądu na dłużej.

 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone