Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto zadbać o papeterię ślubną?

00:00, 08.07.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Ślub to wyjątkowa uroczystość w życiu dwojga ludzi. Wiele par miesiącami planuje jej przebieg w najdrobniejszych szczegółach. Atmosferę ceremonii i przyjęcia weselnego można podkreślić, dobierając odpowiednie akcesoria i dodatki, do których zalicza się papeteria ślubna. Dlaczego wygląd zaproszeń, winietek, czy księgi gości ma znaczenie?

 

Czym jest papeteria ślubna?

Eleganckie, starannie zadrukowane kartki są niezbędne przy organizacji ślubu i wesela. Zaproszenia, które otrzymują goście, winietki na stół, gustowne liściki z podziękowaniem dołączone do prezencików dla gości, kartki przyczepiane do butelek z alkoholem, czy księga gości – to wszystko tworzy wyjątkową papeterię ślubną. Dlaczego jej wybór jest ważny?

?

Motyw przewodni ceremonii a papeteria

Planowanie ślubu najlepiej zacząć od rezerwacji sali i określenia motywu przewodniego wesela. To może być ulubiony kolor narzeczonych, wyjątkowa dla nich liczba, serial, który razem oglądali, czy film, jaki obejrzeli na jednej z pierwszych randek. Wskazanie motywu determinuje kolorystykę i styl całego przyjęcia. Również wygląd papeterii ma bardzo duże znaczenie i pomaga poczuć wyjątkowy klimat ceremonii. Zaproszenie, które otrzymują goście, jest dla nich cenną wskazówką, w jakim stylu odbędzie się przyjęcie. Na bilecie mogą zostać umieszczone również wskazówki dotyczące stroju, prezentów, czy miejsca organizacji wesela.

Winietki ślubne – gadżet, czy ważny element?

Oznaczenie stołów to bardzo dobre rozwiązanie organizacyjne, które przyspiesza zajęcie miejsc przez gości. W trakcie przyjęcia na zatłoczonej sali pomagają odnaleźć i zająć właściwe miejsce. Winietki mogą pełnić również funkcję pięknej dekoracji. Modne, rustykalne wizytówki imienne z motywami florystycznymi, czy z drewnianą podstawką doskonale podkreślają klimat przyjęcia w stylu retro lub boho. Ładnie wykonane winietki to także miła pamiątka dla gości.

Winietki ślubne to nie tylko gadżet – ten element papeterii ślubnej może być wykonany z pomysłem i stanowić ciekawe uzupełnienie dekoracji sali weselnej.

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone