Zamknij
REKLAMA

Skype for business

00:00, 05.07.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Skype for business to kompleksowe, zaawansowane narzędzie do prowadzenia spotkań ze współpracownikami czy klientami. Dla kogo jest przydatny i czym się wyróżnia?

Czym jest Skype for business?

Jest to narzędzie do współpracy w czasie rzeczywistym, przeznaczone dla przedsiębiorstw. Pozwala jednym kliknięciem dołączyć do spotkania on-line, pod spersonalizowanym adresem. Z programu można korzystać na dowolnym urządzeniu. W przeciwieństwie do darmowego Skype'a ta opcja oferuje znacznie większe możliwości. Skype for business zapewnia bezpieczną pracę i natychmiastowy kontakt ze współpracownikami. Dzięki integracji z innymi narzędziami Microsoft umożliwia różne metody wymiany informacji.

Wideokonferencja

Skype for business: https://sklep.centrumxp.pl/skype-for-business-2019-single-open-no-level-academic,6yh-01167pozwala na organizację spotkania, w którym równocześnie może brać udział nawet 250 osób i może mieć formę wideokonferencji, konferencji, a także czatów. Można do niej dołączyć także przez przeglądarkę internetową lub połączenie telefoniczne. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie w przypadku różnego rodzaju szkoleń. Spotkanie można zaplanować z wyprzedzeniem bezpośrednio z poziomu Outlooka lub zacząć w dowolnym momencie. Aby rozpocząć rozmowę, wystarczy wybrać osobę z kontaktów w poczcie. Pełna historia konwersacji zostaje zapisana i kursanci mogą do niej wracać. W trakcie konferencji można dodatkowo korzystać z tablicy, ankiet czy czatu i współdzielić ekran bez konieczności wychodzenia z aplikacji.

Bezpieczeństwo konferencji

Spotkania biznesowe prowadzone przy pomocy Skype for business są chronione – strumienie wideo i audio zabezpieczone są kluczem szyfrującym AES. Organizator konferencji ma możliwość wyciszania poszczególnych uczestników i przekazywania uprawnień osoby prowadzącej. Może przypisywać innym osobom uprawnienia pozwalające na kontrolę nad uczestnikami. Dzięki temu możliwe jest np. zablokowanie połączeń użytkowników korzystających z darmowej wersji Skypa. Nad bezpieczeństwem wideokonferencji czuwa pomoc techniczna, dostępna o każdej porze.

Skype for business pozwala na sprawne zarządzanie spotkaniami i sprawdzi się w każdej firmie potrzebującej kompleksowych rozwiązań do kontaktów on-line.

REKLAMA
(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone