Zamknij
REKLAMA

Abler zaprasza na bezpłatne projektowanie kuchni

00:00, 26.06.2019 | materiały partnera

Planujesz remont wnętrza? Budujesz dom lub wykańczasz mieszkanie? Planując kuchnię, zdaj się na profesjonalizm projektantów. W Ablerze Toruń bezpłatnie sprawdzisz różne warianty ustawień Twojej przyszłej kuchni dzięki mobilnym odpowiednikom mebli. Firma przygotuje dla Ciebie również projekt i wizualizację takiej zabudowy. 

Dobra kuchnia to dziś nie tylko miejsce, gdzie przygotowujesz potrawy. Równie często to miejsce, gdzie przy dużym stole spotyka się cała rodzina przez co pomieszczenie staje się naturalnym domowym centrum. Inny charakter przyjmują aneksy kuchenne, które z założenia muszą być ciekawie wkomponowane w charakter salonu. Kuchnia ma więc wiele twarzy – dostosować trzeba ją zarówno pod kątem wyglądu jak i funkcjonalności i wygody.

Jak sprawdzić, który wariant ustawienia będzie najkorzystniejszy? W jaki sposób zweryfikować, czy idealnym położeniem lodówki będzie narożnik czy miejsce pod oknem? Czy tzw. wyspa w stosunkowo niewielkim pomieszczeniu ma sens? Na takie dylematy odpowiada Jazda Próbna Kuchni – unikatowa i bezpłatna usługa zapewniana przez Abler w Toruniu.

Projektowanie kuchni w Toruniu

Zlokalizowany przy Grudziądzkiej 177A Abler Toruń to jeden z ośmiu oddziałów spółki, która zapewnia swoim klientom wysokiej jakości materiały do wnętrz: od podłóg i akcesoria przez drzwi po płyty meblowe czy blaty kuchenne oraz okucia meblowe. Jazda Próbna Kuchni to całkowicie darmowa usługa ze strony firmy – Abler pomaga w ten sposób w wyborze najlepszego wariantu kuchni w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości danej osoby. W ten sposób zapewniamy bezpłatne projektowanie kuchni zarówno dla mieszkańców domu w podtoruńskim Kaszczorku czy Łysomicach jak i niewielkiego mieszkania na Rubinkowie czy Stawkach. Niezależnie od rozmiarów pomieszczenia, specyfiki kuchni czy możliwości budżetowych właścicieli, Abler pokazuje jak optymalnie wykorzystać przestrzeń kuchenną.

Na czym polega Jazda Próbna Kuchni?

Aby umówić się na testowanie i projektowanie kuchni wystarczy umówić się na dogodny termin z projektantką Ablera Toruń pod nr tel. 601 308 851. Gdy data jest ustalona, czas na spotkanie na antresoli w siedzibie salonu Abler. Tam projektantka przeprowadzi najpierw kilkudziesięciominutową rozmowę obejmującą m.in. oczekiwania właścicieli nieruchomości. Warto przygotować plan pomieszczenia z uwzględnieniem lokalizacji okna, przyłączy czy innych rozwiązań. Cały zebrany tak materiał będzie podstawą do kluczowego punktu Jazdy Próbnej Kuchni. To odwzorowanie danego pomieszczenia przy wykorzystaniu mobilnych odpowiedników mebli kuchennych.

Projektantka Ablera ustawi je tak, by idealnie odpowiadały wymiarom kuchni. Uwzględni detale – przyłącza, miejsce na drzwi. W ten sposób powstanie wzór kuchni – obecnej lub przyszłej. To początek eksperymentów – mobilność mebli sprawia, że można sprawdzić komfort ich używania, łatwości obsługi, różne warianty zabudowy. To czas na wielkie testy – własne i przy wsparciu wiedzy i doświadczenia projektantki Ablera.

Projekt i wizualizacja kuchni w Toruniu

Wizyta nie kończy się jedynie samym przetestowaniem ustawień i analizą funkcjonalności. Gdy uda się osiągnąć idealny wariant, specjalistka Ablera przystąpi do pracy nad profesjonalnym projektem kuchni oraz jej wizualizacją – tak, by właściciele nieruchomości mieli pełen przegląd tego, jak wkrótce może wyglądać ich wymarzone pomieszczenie.

W ten sposób Abler od kilku lat wspomaga swoim doradztwem, wiedzą i doświadczeniem setki mieszkańców nie tylko Torunia. Jazda Próbna Kuchni – usługa wyróżniona marką Made in Torun – realizowana jest w siedzibie firmy dla mieszkańców z całego regionu. Nie brak więc mieszkańców Bydgoszczy, Inowrocławia czy okolicznych mniejszych miejscowości.
Zobacz więcej informacji o projekcie Jazda Próbna Kuchni w Toruniu i umów się na termin swojej wizyty.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone