Zamknij
REKLAMA

Zaczął sześć lat temu. On doskonale wie, jak się robi biznes w Toruniu

06:00, 19.06.2019 | materiał partnera
Na zdjęciu właściciel firmy Piotr Trzcionka

Zaczął sześć lat temu. On doskonale wie, jak się robi biznes w Toruniu

Firma Piotra Trzcionki PTDom to jeden z liderów na toruńskim rynku w branży zarządzania nieruchomościami. Czym dokładnie się zajmuje i jakie ma plany na przyszłość?

Jak na firmę o dość krótkim stażu, PTDom zdążył już sobie wypracować silną pozycję na toruńskim rynku zarządzania nieruchomościami. Firma znalazła się w elitarnym gronie ok. 100 podmiotów gospodarczych, które zostały wyróżnione prestiżowym znakiem jakości Made in Toruń. 

- Z 27 tysięcy podmiotów jesteśmy w setce tych najlepszych z najlepszych. To dla nas bardzo duże wyróżnienie. Działamy od marca 2013 roku. Zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem budynków – mówi Piotr Trzcionka, właściciel PTDom.

Skąd pomysł na taki właśnie biznes? Wszystko zaczęło się przez zupełny przypadek. Pan Piotr sam był kiedyś członkiem zarządu we wspólnocie mieszkaniowej w bloku, w którym obecnie mieszka. Ze swojej roli wywiązywał się na tyle sumiennie i dojrzale, że koledzy - sąsiedzi podpowiedzieli mu, aby założył własny biznes specjalizujący się w zarządzaniu nieruchomościami. Dziś sam podkreśla, że bycie we wspólnocie ma o wiele więcej zalet niż funkcjonowanie w ramach spółdzielni mieszkaniowej. 

- Wspólnoty mieszkaniowe mają zdecydowanie więcej zalet niż spółdzielnie, a to z tego względu, że człowiek ma większy wpływ na to, co dzieje się wokół niego - przyznaje Piotr Trzcionka.

Biznes rozkręcał wspólnie z żoną, choć na początku targały nimi rozterki, czy dobrze robią. Z perspektywy czasu można śmiało powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę. Dziś PTDom obsługuje toruńskie wspólnoty mieszkaniowe oraz takich deweloperów jak Budlex czy Calor. W swoim portfolio mają obsługę inwestycji m.in. na Wrzosach, Gagarina, Szosie Lubickiej czy Waryńskiego.

Pan Piotr nie ukrywa, że chce się dalej rozwijać. Cały czas inwestuje w siebie i w firmę, a wszystko po to, aby umocnić pozycję marki PTDom. 

- Zaufali nam znaczący deweloperzy jak Budlex, z którym współpraca układa się bardzo dobrze czy Calor. Przez sześć lat wypracowaliśmy już sobie znaczącą pozycję. Chcielibyśmy dalej poszerzać naszą usługę z naciskiem na Toruń. Zależy nam na ugruntowaniu pozycji w mieście. Priorytetem jest dotarcie do większej liczby wspólnot mieszkaniowych oraz deweloperów, których przecież w Toruniu nie brakuje – dodaje Piotr Trzcionka. 

O FIRMIE:

  • dla swoich klientów prowadzi pełną księgowość za pomocą wyspecjalizowanego oprogramowania
  • sukcesywnie zajmuje się niwelowaniem zadłużeń na wspólnotach mieszkaniowych
  • organizuje spotkania z zarządami wspólnot. Właściciele nieruchomości mogą aktywnie uczestniczyć w podejmowaniu najważniejszych decyzji
  • PTDom współpracuje z profesjonalnymi firmami świadczącymi usługi na najwyższym poziomie. Stałą współpracę podjęliśmy z konserwatorem, firmą sprzątającą i utrzymującą zieleń, a także z kancelarią adwokacką
  • gwarancja profesjonalnej i miłej obsługi, ścisłej współpracy oraz stałego kontaktu
  • wśród pracowników firmy znajduje się osoba, która posiada licencję zarządcy oraz 15-letni staż w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Więcej informacji o firmie PTDom TUTAJ

PTDom Piotr Trzcionka
ul. Szosa Lubicka 15F/36
87-100 Toruń
tel. 56-476-10-00
tel kom: 881234512
[email protected]

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone