Zamknij

Najlepsi polscy stand-uperzy zawitają do Torunia! Bilety już w sprzedaży

14:07, 31.05.2019 | materiały partnera

Wielkimi krokami zbliża się najzabawniejsze i najgłośniejsze tegoroczne wydarzenie w Toruniu! Stand-up Show to doskonała rozrywka dla każdego dorosłego widza. Musisz tam być i przeżyć te wspaniałe emocje związane z trasą Show. Wydarzenie odbyło się już w kilku polskich miastach i wreszcie zagości u nas! Wystąpią najlepsi komicy w kraju, m.in.: Rafał Pacześ, Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński, Rafał Rutkowski i Łukasz „Lotek” Lodkowski. Taki skład jest gwarancją doskonałych żartów, ironii, sarkazmu i przede wszystkim dobrej zabawy. Nie wierzysz? Trasa zagościła już w kilku miastach Polski, a sale wypełnione były po brzegi. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy poniedziałek - 6 czerwca o godzinie 19:30, w Hali Arena Toruń. Nie może cię tam zabraknąć!

Bilety już w sprzedaży

Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością, bilety można znaleźć na: https://biletyna.pl/stand-up. Cena wstępu rozpoczyna się od 80 zł i gwarantuje ponad 2 godziny mocnego, dobrego stand-upu. Jeśli jeszcze nie masz wejściówki - spiesz się, bo pozostało niewiele czasu. Wystarczy jedno kliknięcie, by stać się posiadaczem najbardziej pożądanego towaru tego lata.

Stand-up, czyli rozrywka dla każdego

Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia ze stand-upem, to wiedz, że czas to zmienić! Głównym celem tej komediowej formy monologu jest rozbawienie publiczności. Dobra zabawa jest nieodłącznym elementem stand-upu, a cały urok występu opiera się na charyzmie wykonawcy. Tego rodzaju forma sceniczna jest bardzo wymagająca, bo cały występ opiera się na osobie komika. Nie ma tam dekoracji czy piosenek, które można spotkać w kabarecie. Tym bardziej warto zobaczyć jak rozbawiają najlepsi komicy w Polsce. Stand-up Show 2019 to największa trasa stand-upowa tego roku. Terminarz przewiduje wizytę w 17 miastach w Polsce, a wystąpi 18 artystów. Jeszcze się wahasz? Niepotrzebnie! Stand-up to doskonała rozrywka i możliwość relaksu. Czy jest coś lepszego na odreagowanie codziennych stresów niż porządna dawka śmiechu? Zabierz ze sobą męża, żonę, przyjaciółkę, albo mamę i bądź z nami 6 czerwca w Arenie Toruń! Uważaj, bo stand-up uzależnia od śmiechu i dobrej rozrywki.  

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone