Zamknij

Auto detailing to piękno dla Twojego auta. Dlaczego jest tak ważny?

00:00, 03.06.2019 | Materiały partnera
fot. materiały partnera

Auto detailing to piękno dla Twojego auta. Dlaczego jest tak ważny?

Zwykła myjnia jest dobra tylko na niewielkie i powierzchowne zabrudzenia. Nie zniweluje uszkodzeń lakieru, nie odnowi twojej tapicerki, a także nie jest w stanie sprawić, że całe auto będzie zakonserwowane i odporne na działanie czynników zewnętrznych. To właśnie auto detailing w pigułce.

Zajmują się nim specjaliści z Fabryki Blasku przy Chrobrego 145/147. Dlaczego warto postawić na współpracę z wyspecjalizowanym zakładem zajmującym się gruntownym czyszczeniem i odnawianiem samochodów? Fabryka Blasku to ogromne doświadczenie i opieka nad różnymi modelami aut, która trwa od 8 lat. W tym czasie pracownicy firmy stali się prawdziwymi wirtuozami w swoim fachu.

To nie jest zwykła myjnia! Fabryka Blasku zapewnia kompleksową renowację i zabezpieczenie samochodu. Auto detailing, który stał się ostatnio bardzo popularny jest ich chlebem powszednim od bardzo dawna.

- Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem i konserwacją samochodów – mówią przedstawiciele firmy. – W naszej ofercie można znaleźć pranie tapicerki, renowację lakieru, woskowanie ręczne i konserwację ceramiczną auta oraz zabezpieczenie foliami ochronnymi. Dzięki tym zabiegom auto jest zadbane, a tym samym przez długi czas może bardzo dobrze wyglądać.

W swoich działaniach pracownicy wykorzystują nowoczesne technologie. Taką jest m.in. powłoka ceramiczna na lakier. To innowacyjna nanotechnologia, która tworzy twardą, trwałą warstwę ochronną lakieru, sprawia, że nabiera niesamowitego blasku i chroni przed zarysowaniami zapewniając łatwiejsze czyszczenie. Poza tym w Fabryce Blasku położysz na swój samochód bezbarwne folie ochronne PPF, które tworzą najlepszą barierę przed otarciami, mając jednocześnie właściwości samoregenerujące. Na czym polega takie działanie?

- Folie pod wpływem ciepła wchłaniają powstałe na niej mikrorysy, dzięki czemu nawet do 10lat wyglądają estetycznie i spełniają swoje zadanie ochronne – dowiadujemy się od specjalistów z Fabryki Blasku. – To świetna forma ochrony na newralgiczne miejsca narażone na uszkodzenia – wnęki pod klamkami, parapet załadunkowy bagażnika, zderzaki, elementy ozdobne piano black oraz  przede wszystkim przednie reflektory narażone na mikro ubytki od uderzeń kamieni.

Dlaczego auto detailing?

W związku z coraz większym rozwojem branży w Fabryce Blasku powstała specjalna jednostka – studio połączone z dotychczasowym salonem, które skupia się wyłącznie na zadaniach detailingowych, w głównej mierze renowacje i zabezpieczenia lakieru. Bardzo pracochłonne zabiegi wymagają wyjątkowego skupienia i odseparowania od reszty zadań. W Diamentowym Blasku, bo tak się nazywa studio detailingu, auto spędza od jednego do kilku dni, w trakcie których detailerzy wykonują na nim prawdziwą metamorfozę. Warto dodać, że Jako jedyne studio w Toruniu posiadają certyfikat producenta profesjonalnych powłok ceramicznych – GYEON – znanego na całym świecie.  Dzięki zastosowaniu najlepszych preparatów i sprzętu specjaliści przywracają nowy wygląd auta, a zabezpieczenie przedłuża uzyskany efekt nawet na kilka lat. Cały proces polega na zaawansowanych pracach i nie wolno porównywać go z szybką myjnią.

Należy mieć świadomość, że czysty samochód wpływa na komfort podróży, a co za tym idzie również bezpieczeństwo. Dokładnie wykonana praca z użyciem najlepszych preparatów gwarantuje niesamowite trwałe rezultaty.  Zdecydowanie lepiej jest nie eksperymentować samodzielnie i oddać swoje auto specjalistom w swoim fachu. Tacy są na pewno przedstawiciele Fabryki Blasku.

Jak podkreślają, nie robią nic „na szybko i trochę”. Umawiają się z klientem i robią odpowiednie rozeznanie. Proces czyszczenia i konserwacji jest bardzo dokładny i zaplanowany. Każda czynność to zaawansowana technika połączona z doświadczeniem. Całość zawsze kończy się korzyścią dla kierowcy i samochodu. Nie warto, więc odkładać wizyty tylko na moment przed sprzedażą auta, aby podnieść jego wartość,  o czym przekonuje się coraz to większa rzesza klientów po skorzystaniu z zabiegów detailingowych. Radość z jazdy pięknym, czystym, błyszczącym autem jest zdecydowanie  warta, jak się okazuje nie aż tak jak mogłoby się wydawać dużego wydatku.
 

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone