Zamknij

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne – sprzęt do oczyszczania skóry twarzy

08:56, 26.04.2019 | materiały partnera

Salony piękności bazują na innowacyjnych kosmetykach doskonale dostosowanych do potrzeb danego typu cery oraz na nowoczesnym sprzęcie, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry czy mięśni. Większość aparatów stosowanych w gabinetach kosmetycznych to znane od lat, udoskonalone urządzenia, które wspomagają pracę kosmetyczki.

Zabiegi oczyszczania skóry w salonie kosmetycznym

Jednym z zabiegów oferowanych w salonach piękności jest oczyszczanie skóry. Jest to cykl poszczególnych zabiegów mających na celu mechaniczne oczyszczenie skóry twarzy lub pleców z zaskórników i wyprysków oraz dezynfekcję i złagodzenie cery po wykonanym zabiegu. Aby w pełni zdezynfekować skórę po takim zabiegu stosuje się różne preparaty specjalistyczne oraz wykonuje zabieg przy pomocy urządzenia o nazwie Darsonval Pro.

Darsonval Pro derma wand pro – wysoka skuteczność działania

Urządzenie Darsonval Pro, zwane inaczej Derma wand Pro to aparat przenośny, wygodny w użyciu ze względu na niewielką wagę i kompaktowy kształt, który możemy zastosować po wielu różnych zabiegach kosmetycznych na twarz lub skórę ciała. Darsonval Pro stosujemy m.in. po zabiegu oczyszczania w celu dezynfekcji skóry i zapobiegania rozwojowi bakterii. Służy również do terapii i masażu skóry celem poprawy jej kondycji. Urządzenie to bazuje na prądach wysokiej częstotliwości, tzw. prądach Darsonvala, które stosuje się do dezynfekcji. Więcej szczegółów na temat dostępności i możliwości sprzętu przeznaczonego dla salonów kosmetycznych znajduje się na stronie https://importmania.pl/product-pol-714-Darsonval-Pro-derma-wand-pro.html

Działanie prądów zmiennych na skórę

Urządzenie Darsonval Pro umożliwia intensywny masaż, który dociera do głębokich warstw skóry. Zabieg oddziaływania prądów wysokiej częstotliwości na skórę nazywa się darsonwalizacją. W trakcie wykonywania zabiegu szklana elektroda ma bezpośredni kontakt ze skórą. Wówczas dochodzi do iskrzenia, co wpływa pobudzająco na skórę, a także tkanki podskórne oraz mięśnie. Cały proces polega na tym, że przez skórę w miejscu iskrzenia przepływa prąd wysokiej częstotliwości, który powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Proces ten nie tylko polepsza przemianę materii, lecz jednocześnie poprawia ukrwienie tkanki. Ponadto ma działanie dezynfekujące. Płynna regulacja natężenia pozwala na dostosowanie dawki do subiektywnych odczuć pacjenta.

Informacje o zabiegu darsonwalizacji

Darsonwalizacja jest bardzo popularnym zabiegiem uzupełniającym do zabiegów oczyszczania i pielęgnacji skóry. Zwykle stanowi uzupełnienie zabiegu podstawowego zarówno oczyszczającego, jak również regenerującego skórę. Jest stosowana w celu dezynfekcji, gdyż posiada działanie bakteriobójcze, a także rozgrzewające. Ponadto zwiększa wchłaniane substancji aktywnych. Wskazaniem do zabiegu darsonwalizacji jest trądzik i łojotokowe zmiany skórne, gdyż hamuje wydzielanie sebum i ma silne działanie bakteriobójcze. Poza tym zabieg przy pomocy Darsonwalu pobudza złuszczanie martwego naskórka, a także stymuluje proces regeneracji. Zabieg ten daje efekt liftingu poprawiając kondycję skóry i wygładzając zmarszczki.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone