Zamknij

Co kupić chłopakowi na urodziny?

15:27, 25.04.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Nie wiesz co kupić chłopakowi na urodziny, a te zbliżają się w zastraszającym tempie? Wydaje Ci się, że na przestrzeni lat bycia w związku przerobiliście już wszystkie możliwości? Prezenty-niespodzianki się nie sprawdzają, a romantyczne wypady za miasto i seksowna bielizna już Wam się znudziły? Chcesz zaskoczyć ukochanego, ale brakuje Ci pomysłu? Przeczytaj poniższy artykuł, w którym podpowiadamy co kupić chłopakowi na urodziny. Z naszą pomocą na pewno znajdziesz coś odpowiedniego!

Latać każdy może

Człowiek od zawsze marzył o lataniu. Gdy więc pytacie „co kupić chłopakowi na urodziny”, my odpowiadamy: bilet na lot paralotnią ponad górami Świętokrzyskimi! To pasmo górskie, obok Sudetów, jest jednym z najstarszych łańcuchów górskich w Polsce i Europie. Lot na tandemie z doświadczonym instruktorem pozwala poznać je z zupełnie nowej strony. Niezapomniane widoki, poczucie wolności, przecinanie powietrza z prędkością 40 kilometrów na godzinę – to jedne z największych zalet proponowanego przez nas prezentu. A wszystko to pod okiem fachowca, który zadba o bezpieczeństwo i steruje paralotnią – Twój chłopak będzie mógł się skupić na podziwianiu gór Świętokrzyskich z perspektywy ptaka, niczym się nie martwić i wypełniać głowę wspaniałymi wspomnieniami. Długość lotu uzależniona jest od warunków pogodowych i indywidualnych preferencji uczestnika, któremu sprezentowany został bilet na lot paralotnią. Przed kupnem tego prezentu upewnij się, że Twój chłopak nie ma leku wysokości!

Podwodne szukanie skarbów

Jeśli Twój chłopak ma lęk wysokości (nie ma się czego wstydzić!), to może bardziej odpowiednim prezentem będzie kurs nurkowania. Zwiedzanie podwodnych światów to marzenie wielu ludzi, nie wszyscy jednak znajdują czas i motywację, by te sny realizować. Jeśli Twój chłopak z zapartym tchem ogląda stare przygody Jamesa Bonda, w których tajny agent walczy z rekinami i odnajduje bazę przestępczej organizacji skrytą na dnie oceanu, to zastanów się, czy nie chcesz mu sprezentować kursu nurkowania – może właśnie na taki prezent czeka. Nurkowanie na basenie to nic specjalnie ekscytującego, więc proponujemy wymianę basenu na zalany kamieniołom! Brzmi już lepiej, prawda? Najlepsze prezenty nie tylko dają masę frajdy, ale również towarzyszą nam w dalszym życiu, gdy powracamy do nich we wspomnieniach. Postaraj się, by ten dzień był dla Twojego chłopaka niezapomniany! Kurs nurkowania i zwiedzanie podwodnego kamieniołomu może być niezapomnianym przeżyciem!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone