Zamknij

Sprawdź jak wyglądają ceny wynajmu samochodu w Toruniu

13:47, 12.04.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Toruń to miasto, w którym z wypożyczalni samochodów korzysta wiele osób. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, ponieważ dzięki niemu można korzystać ze sprawnego, nowoczesnego auta zarówno w celach prywatnych, jak i firmowych. Ceny wynajmu są uzależnione od wielu czynników, dlatego warto wcześniej sprawdzić, co wpływa na koszt wypożyczenia i ile trzeba za taką usługę zapłacić.

Wypożyczalnia samochodów – duży wybór marek i modeli

Kwestia cen wynajmu samochodów, zależy od floty, jaką posiada dana wypożyczalnia samochodów. Toruń – carfree.pl to oferta, która wybierana jest bardzo często, co wynika przede wszystkim z atrakcyjnych warunków wynajmu oraz dużego asortymentu pojazdów. Do wyboru są zarówno niewielkie i zwrotne pojazdy miejskie, jak i duże vany czy luksusowe auta, którymi można zadać szyku na weselu lub przed ważnymi kontrahentami. W ofercie są pojazdy z wyposażeniem typowym, a także dodatkowym, zwiększającym komfort podróżowania.

Od czego zależy cena wynajmu samochodu?

Koszt wynajmu samochodu zależy przede wszystkim od wybranej marki i modelu pojazdu. W przypadku pojazdów z segmentu B, do których zalicza się np. Ford Fiesta, Skoda Fabia czy Nissan Micra, cena wynajmu wynosi ok. 90 zł za dobę. Znacznie więcej, bo prawie 280 zł, kosztuje wypożyczenie samochodu klasy Premium, czyli np. BMW 520 D. Jednak zdecydowanie najdroższe jest wynajęcie pojazdu sportowego, np. mercedesa A45 AMG, za którego trzeba zapłacić ok. 600 zł za dobę, a do tego należy jeszcze doliczyć wysoką kaucję zabezpieczającą. Ponadto za wszelkie dodatkowe udogodnienia, np. fotelik dziecięcy, czy nawigację, również trzeba zapłacić.

Cena a czas wypożyczenia samochodu?

Cena wynajmu auta zależy też od tego, na jak długo jest ono wypożyczone. Wynajem może być krótkoterminowy lub długoterminowy, o którym więcej można przeczytać w artykule Wynajem długoterminowy czy leasing? Opinie ekspertów z Carfree. Im dłuższy czas umowy, tym lepsze warunki, a przy bardzo długim wynajmie można liczyć na indywidualne podejście i możliwość negocjacji ceny.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone