Zamknij

IX Targi Turystyczne Wypoczynek i Toruński Festiwal Smaków w Centrum Targowym Park

06:00, 10.04.2019 | materiał partnera
Fot. Nadesłana

W dniach 13 i 14 kwietnia, spółka URBITOR zaprasza na kolejną, już  IX edycję Targów Turystycznych Wypoczynek, które odbędą się równolegle z Toruńskim Festiwalem Smaków w Centrum Targowym PARK przy Szosie Bydgoskiej w Toruniu. Podczas targów zaprezentowana zostanie bogata oferta turystyki krajoznawczej, agroturystyki oraz różne formy aktywnego wypoczynku w Polsce i na świecie. Na targach miło spędzą czas pasjonaci podróży małych i dużych oraz wielbiciele polskiej turystyki wiejskiej.

Na rodziny z dziećmi czeka wiele ciekawych propozycji, w tym wyjazd  do największego rodzinnego Parku Rozrywki w Polsce ENERGYLANDIA! oraz do pełnego wrażeń parku i kąpieliska na WĘGRZECH. Także gorąca HISZPANIA ma dla nas wakacyjne propozycje – jakie?, przyjdźcie,to zobaczycie.

Zajrzymy do wioski HOBBITÓW, poznamy historię i zabytki Lubelszczyzny, Warmii i Mazur, Szlak Nałęczowski, przejedziemy szlakiem Kujaw i Mazowsza, zatrzymamy się w Borach Tucholskich i w wielu innych nieodkrytych jeszcze przez nas ciekawych miejscach.  Partnerem wydarzenia jest Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna GROMADA, która przygotowała dla odwiedzających atrakcje i niespodzianki.

Największej w regionie imprezie tradycyjnie towarzyszyć będzie Toruński Festiwal Smaków, którego tematem przewodnim będzie: „Kuchnia Rzeczpospolitej wielu narodów”. Poznamy m.in. tradycję i smaki kuchni żydowskiej, litewskiej, ukraińskiej, tatarskiej, kaszubskiej i niemieckiej (pruskiej). Posmakujemy wielu specjałów i dowiemy  się jak je przygotować.

W programie tradycyjnie znajdzie się obiad prezydencko-rektorski, konkurs kulinarny o Chochlę Prezydenta Miasta Torunia, zajęcia dla dzieci, konkursy z nagrodami,  pokazy kulinarne i degustacje. Nowym wydarzeniem będzie smakowicie zapowiadający się kulinarny pojedynek kucharzy z Bydgoszczy i Torunia

Gościem specjalnym Festiwalu będzie ROBERT MAKŁOWICZ!  

Patronat honorowy nad Targami sprawują: 

  • Pan Mikołaj Bogdanowicz Wojewoda Kujawsko – Pomorski, 
  • Pan Piotr Całbecki Marszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego, 
  • Pan Michał Zaleski Prezydent Miasta Torunia, 
  • Polska Organizacja Turystyczna i Kujawsko – Pomorskie Konstelacje Dobrych Miejsc. 

Partnerem Targów jest Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna GROMADA, a organizatorem SPÓŁKA URBITOR. 

Zapraszamy na ucztę dla ducha i ciała do Centrum Targowego PARK w dniach 13 i 14 kwietnia.

Wstęp wolny!

Szczegóły programu na stronie www.centrumtargowepark.pl

www.facebook.com/centrumtargowepark

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone