Zamknij

Fajerwerki - idealna atrakcja nie tylko na sylwestra

10:27, 28.03.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Większość z nas pokazy fajerwerków kojarzy wyłącznie z hucznymi obchodami Nowego Roku. Nie ma w tym nic dziwnego - w noc sylwestrową możemy korzystać z nich bez żadnych dodatkowych pozwoleń i zgód.

Nie trudno jednak stwierdzić, że jedna noc w roku to trochę za mało. Tym bardziej, że pokazy fajerwerków są obecnie naprawdę spektakularne i zapierające dech w piersiach. Sprawdźmy więc kiedy jeszcze możemy skorzystać z tej atrakcji oraz jak zrobić to w odpowiedni, legalny i bezpieczny sposób. Wbrew pozorom, wcale nie musi to być trudne.

Wesele, firmowa impreza, plenerowy koncert

Imprez, na których pokaz fajerwerków może stanowić doskonałą atrakcję dla gości lub uczestników jest spory. Na pierwszym miejscu warto wymienić wszystkie zorganizowane imprezy takie jak plenerowe koncerty, festiwale czy festyny. Sztuczne ognie coraz częściej wykorzystywane są również przez firmy, które organizują imprezę integracyjną lub bankiet. To miłe urozmaicenie, które podoba się wszystkim. Pokazy często wykorzystywane są również przez młode pary jako element uatrakcyjniający przyjęcie weselne. To zrozumiałe - fajerwerki doskonale prezentują się na pamiątkowych zdjęciach oraz filmach.

Czy każdy może zorganizować pokaz fajerwerków?

Teoretycznie w ciągu roku nie możemy organizować pokazu fajerwerków. W praktyce jednak, możemy ubiegać się o pozwolenie od wojewody na wykorzystanie tego typu atrakcji na swojej imprezie. Warto jednak pamiętać, że na decyzję czeka się nierzadko nawet kilkanaście dni i zadbać o to odpowiednio wcześnie. W trakcie pokazu również musimy przestrzegać prawa - fajerwerki odpalać może wyłącznie dorosła i trzeźwa osoba.

O czym warto pamiętać organizując taką atrakcję?

Jeśli zależy nam na tym, żeby pokaz fajerwerków naprawdę okazał się doskonałą atrakcją musimy zadbać o względy bezpieczeństwa a więc między innymi znalezienie odpowiedniego terenu. Pokaz powinien odbywać się co najmniej 50 metrów od gości na równym terenie. W sąsiedztwie fajerwerków nie powinno być nie tylko zabudowań, ale również drzew czy słupów wysokiego napięcia. Warto również pamiętać o wybieraniu sztucznych ogni wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Pomoc profesjonalnej firmy - oszczędność czasu i pieniędzy

W teorii organizacja pokazu fajerwerków na swojej imprezie nie musi być trudna. Obecnie bez problemu możemy bowiem kupić dobrej jakości materiały pirotechniczne. Nie da się jednak ukryć, że zaplanowanie pokazu tak, by składał się w jedną, efektowną całość bywa trudne. Nic więc dziwnego, że sporą popularnością cieszą się usługi firm zajmujących się organizacją i przeprowadzaniem pokazów. Takie wsparcie to nie tylko gwarancja bezpiecznego i efektownego widowiska, ale również spora oszczędność czasu.

Podsumowując, pokaz fajerwerków to doskonała zabawa i atrakcja, która sprawdzi się nie tylko podczas sylwestrowej nocy. Jeśli jednak zależy nam na tym, by pokaz był nie tylko bardzo efektowny, ale również bezpieczny warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów. Znajdziesz ich na stronie saliutas.lt. To w pełni profesjonalna firma oferująca pokazy na każdą okazję.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone