Zamknij

G132: więcej niż restauracja! Lokal przy Grudziądzkiej 132 to smaczne śniadania i cudowna atmosfera!

09:51, 02.04.2019 | Materiały nadesłane
fot. nadesłane

G132: więcej niż restauracja! Lokal przy Grudziądzkiej 132 to smaczne śniadania i cudowna atmosfera!

W loftowym wnętrzu słychać spokojną, pozytywną muzykę sprzyjającą rozmowie. Czuć woń palonej kawy i panującą, bardzo dobrą atmosferę. Świeże i pyszne śniadania przyciągają nowych Klientów, a stali bywalcy nie mogą wyobrazić sobie bez nich dnia. Tak prezentuje się G132 - miejsce dla biznesu i rodziny.

Restauracja mieści się w biurowcu przy ulicy Grudziądzkiej, który wzbudza u wielu sentyment i masę wspomnień. W G132 można zjeść przepyszne śniadania i tak samo smaczne obiady. Wszystko w spokojnej i sympatycznej atmosferze.

- Mamy różnorodną ofertę śniadaniową - mówią właściciele lokalu. - Staramy się, żeby każdy znalazł u nas coś dla siebie. Chcemy gościć ludzi, którzy planują przerwę śniadaniową w pracy, biznesmenów robiących interesy ale też rodziny z dziećmi.

Na miejscu znajdziemy zarówno ofertę dań na ciepło jak i na zimno. Szeroki jest chociażby wybór kanapek. Wszystko oferowane jest w bardzo przystępnych cenach, dla każdego coś miłego - mówią pracownicy. Jeżeli śniadanie okrasimy wyjątkową kawą to możemy być pewni, że nadchodzący dzień będzie pozytywny.....:)

- Kawa pochodzi z naszej lokalnej, sprawdzonej palarni - dodają właściciele. - Jej zapach to jeden z naszych najważniejszych znaków rozpoznawczych!

Poza śniadaniami w G132 można zjeść również lunch. Oprócz stałej oferty w menu do wyboru mamy codziennie inne dania dnia! Kucharze stawiają na polską, smaczną, domową kuchnię. Industrialny styl sprzyja natomiast odpoczynkowi w trakcie pracy i nabraniu sił na kolejną część zmagań z zadaniami. W cieplejsze dni można odprężyć się na leżaku, w restauracyjnym ogródku !

Nie tylko z tego powodu w restauracji można prowadzić spotkania biznesowe. Na miejscu jest wi-fi. W budynku można zorganizować konferencje, gdyż ma on dobrze wyposażone sale konferencyjne. Stali bywalcy mogą pomyśleć o wynajmie biura na swoją działalność! Nie trzeba też martwić się o miejsce parkingowe bo obok restauracji jest sporej wielkości parking.

Biznes nie gryzie się tam jednak z rodzinną, przyjazną atmosferą. Wnętrze jest ciepłe i tryska optymizmem. Podobnie jest z obsługą, która traktuje gości jak przyjaciół! Stąd stali bywalcy, których jest coraz więcej. To nie wszystko - poza strawą dla ciała w G123 znajdziemy też coś dla ducha. Na miejscu organizowane są wernisaże fotografii i obrazu. Właściciele stawiają na obcowanie ze sztuką i cyklicznie organizują spotkania z autorami prezentowanych na ścianach lokalu dzieł.

Restauracja G132 jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00. Z pewnością każdy poczuje się w tym miejscu wyjątkowo i dobrze.

Facebook: G132 Office & Restaurant

(Materiały nadesłane)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone