Zamknij

Śledź swoich bliskich z lokalizatorem rodziny

11:23, 22.02.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Większość z nas odbiera śledzenie jako coś nie do końca uczciwego, z czym najczęściej mamy do czynienia w filmach szpiegowskich.

Nie chcemy czuć się obserwowani czy podglądani. Z drugiej strony jednak, bardzo często każdego dnia umieramy z niepokoju o osoby, które są nam najbliższe. Sen z powiek spędza nam szczególnie wizja zagubienia się dziecka. Warto więc przekonać się do śledzenia. Tym bardziej, że może być ono doskonałą, rodzinną zabawą!

W śledzeniu nie ma nic złego

Śledzenie nie musi oznaczać utraty prywatności czy poczucia ciągłej kontroli. Wprost przeciwnie, może sprawiać, że czujemy się bezpiecznie, nie martwimy się co dzieje się z osobami nam bliskimi a także wiemy, że co by się nie działo - znajdziemy swój telefon. Jak to możliwe? Dzięki lokalizatorowi rodziny. Wystarczy jedynie wejść na stronę

www.gpswox.com/en/mobile-apps/family-locator by pobrać nowoczesną, bezpieczną i intuicyjną aplikację, która powinna zostać zainstalowana na telefonie każdego członka twojej rodziny.

Zawsze wiesz gdzie są bliskie ci osoby

Posiadając lokalizator rodziny zawsze wiecie gdzie znajdują się pozostałe bliskie ci osoby. Posiadacie bowiem prywatną mapę, na której zaznaczeni są wszyscy członkowie rodziny. Nowoczesne lokalizatory GPS są bardzo precyzyjne - możesz więc mieć pewność, że pokazują faktyczne położenie twoich bliskich. Co więcej, oni również mogą sprawdzić gdzie znajdujesz się Ty. To rozwiązanie niesie szereg korzyści.

Dbasz o bezpieczeństwo dzieci

Lokalizator rodziny to przede wszystkim ulga dla rodziców. Dzięki niemu wiedzą gdzie są najmłodsi członkowie rodziny. To jednak nie wszystko. Jeśli dziecko zgubi się lub poczuje zagrożone w każdej chwili może poinformować cię poprzez dotknięcie tylko jednego przycisku. W nagłych, stresujących sytuacjach takie wsparcie dla najmłodszych jest wprost nie do przecenienia.

Obiad zawsze na czas

Każdy kto przygotowuje posiłki wie, że uzgodnienie godzin podawania obiadu bywa trudne. Lokalizator rodziny to koniec problemów tego typu. Kiedy twoi bliscy opuszczą szkołę lub pracę dostaniesz powiadomienie, dzięki któremu będziesz wiedzieć kiedy w domu pojawią się twoi bliscy.

Nigdy nie zgubicie telefonów

Lokalizator GPS ma jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Doceni ją każdy, kto choć raz w życiu gorączkowo szukał swojego telefonu. Posiadając lokalizator rodziny, możesz po prostu poprosić bliskich by sprawdzili gdzie znajduje się twój smartfon. Znajdowanie zguby jeszcze nigdy nie było tak proste. To jednak nie wszystko. Jeśli dojdzie do kradzieży telefonu, również będziesz mógł sprawdzić gdzie znajduje się twoje urządzenie i pomóc policji.

Podsumowując, lokalizator w telefonie to dobre rozwiązanie, dzięki któremu wszyscy członkowie rodziny mogą czuć się bezpieczni. W dzisiejszych czasach, kiedy ruch na ulicach jest szczególnie wytężony a dzieci często same dojeżdżają na zajęcia dodatkowe czy do znajomych - wystarczy rzut oka na telefon by upewnić się, że wszystko jest ok. Nie dziwi więc fakt, że z tego rodzaju aplikacji korzysta coraz większa liczba rodzin. Ty również możesz dołączyć do tego grona.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone