Zamknij

Jakich artykułów higienicznych nie może zabraknąć w toalecie?

14:02, 16.12.2018 | materiały partnera
Skomentuj

Marka Tork od wielu lat należy do światowych liderów produkujących zarówno artykuły higieniczne, jak i papierowe. Swoją globalną działalność firma rozpoczęła w 1929 roku. Od tej pory produkty Tork wyposażają miliony toalet w ponad stu krajach. Marka w szczególności dba o wymagania swoich klientów oraz o to, żeby zapewnić im jak najwyższą jakość oraz komfort wynikające z używania produktów. Dlaczego jeszcze warto sięgnąć po środki higieniczne Tork?

Najlepsze wyposażenie toalet publicznych

Firma skupia się przede wszystkim na profesjonalnym oraz kompleksowym wyposażeniu toalet publicznych. Zwraca również szczególną uwagę na to, aby produkowane przez nich artykuły były w jak największym stopniu ekologiczne i sprzyjały ochronie środowiska. Bogata oferta produktów higienicznych oraz wyrobów drzewnych Tork pozwala w pełni wyposażyć łazienki publiczne, zarówno w większych instytucjach państwowych, firmach i korporacjach jak i zadbać o odpowiedni komfort toalet w hotelach i restauracjach. 
Artykuły marki Tork można podzielić na kilka, podstawowych kategorii:

różnego rodzaju produkty celulozowe, takie jak papiery toaletowe, ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne, podkładki papierowe, serwetki i czyściwa papierowe;

wyroby kosmetyczne - mydła w sprayu, piance i płynie, kremy do rąk, neutralizatory przykrego zapachu, odświeżacze powietrza, środki służące do czyszczenia i odkażania desek sedesowych;

dozowniki do papierów toaletowych, ręczników papierowych, mydeł i serwetek;

inne środki higieniczne dostępne na https://higieniczny.pl/wklady.html, czyli kosze na odpady, woreczki sanitarne, nakładki sedesowe, ściereczki wielokrotnego i jednorazowego użytku.

Wyroby Tork umożliwiają swobodny dobór rozwiązań higienicznych dostosowany do wielkości instytucji oraz jej charakteru. Produkty dostępne są w wielu wariantach i różnych ilościach, a nowoczesny design dodaje pomieszczeniu atrakcyjnego wyglądu. 

Higiena z marką Tork

     Produkty marki Tork to nie tylko papier toaletowy, ręczniki i dozowniki. Firma w równym stopniu skupia się na produkcji najwyższej jakości materiałów higienicznych. Szczególnie przydają się one w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych, w których zwraca się większą uwagę na zachowanie odpowiedniej czystości oraz wysokich standardów higieny. Artykuły przeznaczone są również do wyposażenia salonów tatuażu. Właściwa higiena w takich miejscach, nie tylko wpływa na większe poczucie komfortu klientów, ale również zapobiega rozwijaniu się bakterii. Wszystkie produkty wykonane są z materiałów higienicznych, które w skuteczny sposób usuwają zanieczyszczenia i jednocześnie nie wysuszają skóry. Jednorazowe ręczniki papierowe są wyjątkowo trwałe i miękkie, zapewniając największą gwarancję jakości i bezpieczeństwa.
Gama artykułów higienicznych Tork obejmuje:

papierowe środki higieniczne;

jednorazowe ręczniki przeznaczone do wycierania włosów w salonach fryzjerskich;

ręczniki papierowe przystosowane do salonów tatuażu;

jednorazowe ręczniki do gabinetów kosmetycznych;

kosze przystosowane do wyrzucania odpadów higienicznych;

dozowniki do mydła i szamponów dla salonów kosmetycznych oraz fryzjerskich.

 

(materiały partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone