Zamknij
REKLAMA

Czy warto naprawiać samochód w autoryzowanym serwisie?

09:01, 12.12.2018 | art. sponsorowany
Skomentuj

Naprawa samochodu stanowi znaczne obciążenie domowego budżetu każdego kierowcy. Wiele osób, aby zaoszczędzić, oddaje pojazd w ręce mechanika z niezależnego warsztatu– usługi oferowane przez autoryzowany serwis kojarzą się bowiem z wysokimi kosztami. Czy oznacza to jednak, że nie opłaca się naprawiać auta w ASO?

Autoryzowana stacja obsługi (ASO) to serwis samochodowy, który działa przy salonie konkretnego producenta pojazdów. Korzystanie z jej usług, chociaż faktycznie może się wiązać z nieznacznie wyższymi wydatkami, niesie za sobą wiele zalet.

Naprawa w ASO – czy to się opłaca?

Naprawa samochodu w autoryzowanym serwisie ma sporą przewagę nad tą przeprowadzoną w niezależnym warsztacie. Przemawiają za nią m.in. poniższe korzyści.

  • Szybka i właściwa diagnoza

Autoryzowane serwisy dysponują specjalistycznymi narzędziami diagnostycznymi, które pozwalają na szybkie wykrycie usterki. Umożliwia to sprawną naprawę, a jednocześnie uniknięcie wymiany części na chybił trafił.

  • Montaż oryginalnych części

Nieoryginalne zamienniki, z których korzysta wiele warsztatów, są tańsze, często jednak atrakcyjna cena idzie w parze z niską jakością. Korzystanie z usług ASO daje Ci pewność, że zamontowane części zamienne będą oryginalne. Są one droższe, ale jednocześnie bezpieczniejsze i trwalsze.

  • Skuteczność w usuwaniu trudnych awarii

Specjaliści pracujący w ASO mają dostęp do szerokiej wiedzy na temat pojazdów. Dzięki współpracy z koncernami mogą uzyskać dodatkowe informacje dotyczące samochodu – ułatwia to usunięcie nawet najtrudniejszych awarii.

  • Wysoki standard usług

W związku z tym, że autoryzowane stacje obsługi firmowane są konkretną marką, muszą utrzymywać obowiązujące standardy. Dlatego fachowcy nie mogą pozwolić sobie na obniżenie jakości – są bowiem stale kontrolowani przez koncerny.

Naprawa w ASO wcale nie musi być finansowym obciążeniem

Naprawa w autoryzowanym serwisie może się wiązać ze sporym wydatkiem, jednak dzięki nowoczesnym metodom finansowania możesz tego uniknąć. Ciekawym rozwiązaniem jest usługa Comfort Pay umożliwiająca rozłożenie na raty opłaty za serwis. Jak to działa?

Jeżeli oddajesz pojazd do ASO Toyoty, otrzymany rachunek możesz podzielić na 12 miesięcznych rat. Pierwsza płatność odbywa się dopiero po miesiącu, dlatego nieprzewidziany wydatek nie jest dla Ciebie żadnym obciążeniem.

Oferta Comfort Pay stanowi świetne uzupełnienie Kredytu SMARTPLAN na używane samochody (RRSO 12,56%), dostępnego w ofercie Toyota Banku. Przeznaczona jest również dla osób, które nie finansują auta kredytem ani leasingiem – pod warunkiem, że korzystają z usług serwisu Toyoty.

Warto podkreślić, że usługa obejmuje nie tylko naprawy uszkodzeń mechanicznych, ale również te blacharsko-lakiernicze oraz przegląd pojazdu.

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone