Zamknij

Takich kursów nie ma nigdzie! Cosinus stawia na kursy zawodowe!

12:09, 30.11.2018 | Materiał partnera
fot. nadesłane

Szkoła Cosinus otwiera się na nowe kursy dla swoich słuchaczy i nowych osób, prezentując nową ofertę nauki praktycznych umiejętności, które przydadzą się w życiu zawodowym. Czego możemy się nauczyć?

Cosinus wie, że potrzeby kursantów i słuchaczy się zmieniają, a zawodowy zakres mieszkańców Torunia stale się poszerza. Szkoła organizowała niedawno kurs podologiczny (w którym kursanci dowiedzieli się jak dbać o stopy), kurs wizażu i przedłużenia rzęs. To nie wszystkie planowane kursy. W Cosinusie można zapisywać się na kolejne ciekawe i bardzo przydatne kursy - florystyczny (tzw. Las w Butelce) oraz kurs doskonalący umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.

Pierwszy będzie przydatny osobom, które chcą zwiększyć swoje zdolności florystyczne i planują przygotowywać niezwykłe ozdoby naturalne. Kurs przeznaczony jest dla florystów oraz miłośników hodowania kwiatów. To niezwykła lekcja kompozycji i estetyki florystycznej - niespotykana i bardzo oryginalna. Drugie ze szkoleń jest obowiązkowe dla pracowników ochrony. Co kilka lat muszą oni przejść szkolenie z zakresu umiejętności ochroniarskich. Obliguje ich do tego ustawa. Cosinus ułatwia przejście szkolenia, a szybki tryb kursu sprawi, że nie będzie dużym obciążeniem dla pracowników. Kurs jest organizowany zgodnie z wytycznymi ministerstwa.

Poza powyższymi szkoleniami, niedługo odbędą się kolejne kursy m.in. podologiczny, wizażu, manicure hybrydowy, przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz zdobienie paznokci z wykorzystaniem rapidografu. Szkoła nie zamyka się jednak na podane propozycje. W planach jest już m.in. kurs piercingu. Kursy adresowane są do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności zawodowe (pracujące w konkretnym zawodzie) lub chcące się przebranżowić. Szkoła nie zamyka się jednak na hobbystów.

Każdy z kursów jest krótki i konkretny. Cosinus stawia na praktykę. Kończy się również odpowiednim certyfikatem i zaświadczeniem. Żeby zapisać się na interesujący nas kurs wystarczy wejść na stronę Cosinus.pl, znaleźć poszukiwany kurs i zapisać się. Można dokonać zapisów przez telefon i osobiście w szkole Cosinus. Opłaty można dokonać dopiero bezpośrednio przed rozpoczęciem kursu. Wszystkie szczegóły dotyczące szkolenia są na stronach (w tym również informacja o opłatach). Stali kursanci i słuchacze szkoły mają atrakcyjne rabaty! Można zapisywać się już na terminy styczniowe.

Bezpłatne Szkoły dla Dorosłych "Cosinus" w Toruniu
87-100 Toruń ul. Rydygiera 12A
budynek IX LO wejście od strony Przedszkola Miejskiego nr X
Kontakt:
tel.: 56 648 45 50
e-mail: [email protected]

 

(Materiał partnera )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone