Zamknij

Odżywka do paznokci Micro Cell – dla zdrowych dłoni

14:39, 19.11.2018 | Materiał Partnera

Zdrowe i piękne dłonie – o nich marzy każda kobieta. Jednak nie muszą być one tylko marzeniem, ale stać się rzeczywistością. Co należy zrobić? W poniższym tekście dowiesz się, jak działa odżywka do paznokci Micro Cell oraz poznasz inne sposoby na zadbane dłonie.

Co szkodzi dłoniom?

Dłonie, podobnie, jak włosy czy skóra, są narażone na wiele szkodliwych czynników. Z części z pewnością zdajesz sobie sprawę, innych zaś możesz nie być do końca świadoma. Jednym z najbardziej oczywistych jest... woda. Tak, woda wysusza naszą skórę, przez co nie wygląda ona zbyt zdrowo. Nie oznacza to jednak, że mamy przestać się myć, ale to, by korzystać z wody w sposób rozsądny. Po każdej kąpieli, pływaniu w basenie czy nawet myciu naczyń należy zadbać o swoje dłonie używając odpowiedniego kremu nawilżającego lub odżywki. A skoro jesteśmy przy myciu naczyń, to warto powiedzieć o wpływie detergentów na dłonie. Wszystkie one również nie są zbyt przyjazne dłoniom, dlatego najlepiej stosować je mając ubrane gumowe rękawice. Wtedy masz pewność, że twoim dłoniom nic nie grozi. Z drugiej strony są czynniki, co do których mogłaś nie zdawać sobie sprawy, że wpływają również na dłonie. Jesteś tym, co jesz, a jeżeli odżywiasz się niezdrowo, wtedy całe twoje ciało jest osłabione – również paznokcie. Rozwiązaniem jest m,in. specjalna odżywka do paznokci Micro Cell, ale nie tylko.

Co pomaga paznokciom?

Jeżeli masz słabe, łamliwe i kruche paznokcie, nie martw się – jest dla ciebie nadzieja. Najprawdopodobniej dostarczasz swojemu organizmowi za mało ważnych dla paznokci witamin i minerałów. Co więc musisz zrobić? Rozpocząć kurację witaminową. By jednak miała ona sens, musi trwać minimum 3 miesiące. Po tym czasie zaczniesz dostrzegać wyraźną różnicę w ich stanie. Jakie witaminy są niezbędne? Na liście znajdują się: witamina A, witaminy z grupy B, wapń, żelazo, kwas foliowy, biotyna, magnez, krzem oraz cynk.

Odżywka do paznokci Micro Cell – szybkie wsparcie

Kuracja witaminowa jest dobra, ponieważ ma pozytywny wpływ na cały nasz organizm. Jednak jej minusem jest długi czas oczekiwania na efekty. Jeżeli chcesz szybko poprawić stan swojej płytki, potrzebna jest ci odżywka do paznokci Micro Cell. Znajdziesz ją tutaj: https://beautyk.pl/kosmetyki-do-pielegnacji-paznokci-micro-cell. Jak działa? Przede wszystkim odżywka do paznokci Micro Cell wzmacnia je i regeneruje od wewnątrz. Zapobiega pękaniu i rozdwajaniu paznokci a przy tym kosmetyk ten przyspiesza ich wzrost. Odżywka ta to bardzo praktyczne rozwiązanie, jeżeli zależy ci na błyskawicznym efekcie i poprawie stanu swoich paznokci.

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone