Zamknij

Takiej siłowni w Toruniu jeszcze nie było! Zobacz, jak wygląda od kuchni CityFit [ZDJĘCIA]

06:00, 08.11.2018 | Artykuł sponsorowany
Fot. Joanna Zdancewicz

Dostęp 24h/7, 8 stref treningowych, 300 urządzeń klasy premium, zajęcia fitness w cenie karnetu i brak długoterminowych umów. To wszystko oferuje pierwszy w mieście klub innowacyjnej sieci fitness CityFit, który powstaje w Toruń Plaza. Otwarcie 16 listopada, ale klub można obejrzeć już teraz podczas dni otwartych. 

Na ten klub czekało wielu mieszkańców Torunia. Sieć, która właśnie otrzymała nagrodę za innowacyjność w konkursie Branża Fitness Awards 2018, już wkrótce otworzy swój klub w centrum handlowym Toruń Plaza (ul. Broniewskiego 90). Czego możemy się spodziewać? 

Klub będzie zaskakiwał już od wejścia. Klubowicze nie będą potrzebowali kart klubowych, gdyż wchodzić będą przez specjalne portale dostępowe, w oparciu o… skan mapy palca. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń treningowa wyposażona zostanie w prestiżowy sprzęt (m.in. Matrix). Klubowicze będą mieli do dyspozycji 8 stref aktywności, wśród których znajdują się strefa fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna, strefa cross-functional oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu. 

- W cenie karnetu oferujemy również dostęp do grupowych zajęć fitness oraz licznych udogodnień, takich jak zajęcia wprowadzające dla początkujących, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem, źródełka z bezpłatną wodą filtrowaną czy możliwość podgrzania posiłku w strefie relaksu – mówi Karolina Bałaban, PR Manager sieci CityFit.

Sieć CityFit stawia na pełną dostępność: klub czynny będzie 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a trenować można już od 16. roku życia. Otwarcie klubu nastąpi o północy z 16 na 17 listopada, ale już teraz trwają dni otwarte (godz. 12:00-20:00). To czas, kiedy można obejrzeć wnętrze klubu, porozmawiać z trenerami oraz przede wszystkim zapisać na preferencyjnych przedsprzedażowych warunkach: 79,95 złotych miesięcznie – z gwarancją jej niezmienności przez cały okres członkostwa.   

W cenie karnetu otrzymujemy nieograniczony dostęp do klubu, z uwzględnieniem grupowych zajęć fitness. Co ważne, CityFit nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).

- Wyróżnia nas wysoki standard, bo za tę cenę mamy do dyspozycji klub, który jest świetnie urządzony, i w którym jest świetnej jakości sprzęt do ćwiczeń. Co ważne cały klub jest monitorowany 24/h. Nasi klienci mogą się czuć w pełni bezpiecznie i komfortowo. Ponadto Zapraszamy na trwające właśnie dni otwarte, podczas których udzielimy wszelkich niezbędnych informacji - dodaje Wiktoria Winiarska, manager CityFit w Toruniu. 

Karnet można kupić online na www.torun.cityfit.pl lub podczas dni otwartych w kiosku przy wejściu do klubu. 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone