Zamknij

Czarna komedia z gwiazdami

00:00, 26.10.2018 | Materiał partnera
Skomentuj
fot. nadesłane

„Czarna komedia” w reżyserii Tomasza Sapryka to historia utalentowanego rzeźbiarza przed życiową szansą,  ale jak tę szansę wykorzystać gdy nagle brakuje prądu,  pojawia się angielska narzeczona i niezapowiedziani goście… Co wyniknie z takiego połączenia? Czy kiedy zgasną światła uda się zapanować nad lawiną nieoczekiwanych  zdarzeń?

Niewielka awaria światła może stać się przyczyną niemałego zamieszania… W mieszkaniu młodego artysty spotykają się wszyscy oczekiwani oraz kilkoro dość niespodziewanych gości.

 A to wszystko w całkowitych ciemnościach. Wymagająca narzeczona wraz z papciem – niezrównoważonym wojskowym, nieznosząca sprzeciwu kochanka, stara panna i zarazem sąsiadka – amatorka śpiewania psalmów i wyskokowych trunków oraz sąsiad gej podkochujący się w głównym bohaterze. Do tego wszystkiego elektryk, którego nietrudno pomylić z milionerem i wreszcie milioner, którego dość łatwo można wziąć za pracownika elektrowni. Fenomen tego przedstawienia polega m.in. na odwróconej logice: kiedy na scenie gaśnie światło, aktorzy poruszają się swobodnie jakby w ich świecie panowała jasność, kiedy jednak na scenie zapalają się reflektory, wszyscy bohaterowie „wpadają w ciemność” i poruszają się po omacku, stąd komiczność sytuacji i całe serie pomyłek.

W  roli głównej zobaczymy Mateusza Damięckiego. Partnerować mu będą: Jan Wieczorkowski, Marieta Żukowska, Elżbieta Jarosik, Anna Maria Jarosik, Piotr Zelt, Jacek Kopczyński, Sebastian Konrad. 

Sprzedaż biletów:

- Sklep “Pamiątki przy Flisaku”- Ratusz Staromiejski, tel. 56 62 10 422; salony EMPiK;

- on line na www.kupbilecik.pl - https://www.kupbilecik.pl/impreza-27013-czarna.komedia.torun.html ;

- zamówienia grupowe: [email protected]

(Materiał partnera )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone