Zamknij

Planujesz wybrać się w ten weekend na zakupy do CH Bielawy? Zobacz, co cię czeka!

11:00, 24.10.2018 | Artykuł sponsorowany
Fot. Nadesłana

W dniach 27-28 października Centrum Handlowe Bielawy zaprasza na kolejną edycję akcji #EkoBielawy. Tym razem klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 100 złotych otrzymają w prezencie kompozycję kwiatową z dynią w roli głównej. Partnerem wydarzenia jest hipermarket Carrefour.

Niekwestionowany symbol jesieni? Oczywiście dynia! Tym razem jako upominek dla klientów CH Bielawy oraz w formie przepięknej dekoracji stworzonej przez profesjonalnych florystów.

Od 27 do 28 października w godzinach 10.00-18.00. CH Bielawy będzie nagradzać dyniowymi upominkami tych klientów, którzy w czasie trwania akcji zrobią zakupy w centrum na kwotę minimum 100 złotych (do każdego paragonu z Carrefour należy okazać paragon z galerii) oraz zarejestrują paragony w Punkcie Obsługi Akcji. Liczba upominków jest ograniczona. Każdego dnia w puli prezentów znajduje się 300 dyń wypełnionych kwiatami.

Uzupełnieniem jesiennej zabawy będą bezpłatne warsztaty dekorowania dyń na Halloween. Uczestnicy poznają różne metody dekoracji dyń, stworzą swoją własną kompozycję, a następnie zabiorą ją ze sobą do domu. Warsztaty odbędą się w dniach 27-28 października w godzinach 10.00-18.00.

- Przed nami kolejna eko-akcja w CH Bielawy. ’Weekend dyniowych atrakcji’ realizujemy z myślą o klientach regularnie odwiedzających nasze centrum. W podziękowaniu za zakupy, wspólnie z Carrefour przygotowaliśmy jesienne upominki, idealne do każdego wnętrza. Aby je otrzymać, wystarczą zakupy za minimum 100 złotych. Zapraszamy do udziału w akcji oraz w warsztatach kreatywnych, nie tylko dla najmłodszych  – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Regulamin akcji „Weekend dyniowych atrakcji” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone