Zamknij

Święto nowoczesnych technologii - Drone Tech World Meeting wystartuje po raz trzeci

00:00, 15.10.2018 | Materiały partnera
fot. materiały partnera

19 i 20 października Toruń znów stanie się światową stolicą nowoczesnych technologii i dronów. Drone Tech World Meeting to pasjonujące konferencje, mnóstwo innowacyjnych wynalazków i emocjonujący wyścig dronów.  

Wydarzenie, które odbędzie się w Arenie Toruń będzie wyjątkowe pod każdym względem. W jednej z najpiękniejszych hal w Polsce planowane jest spotkanie producentów, aktualnych i potencjalnych odbiorców technologii i usług, naukowców wraz z członkami kół naukowych, a także fanów nowych technologii. Rangę wydarzenia podkreśla fakt, że zostało uznane za najważniejsze w Polsce oraz jedno z najbardziej istotnych na świecie według fachowego magazynu „DroneIndustryInsight”. 

Jednak Drone Tech to nie tylko konferencje i spotkania pasjonatów dronów. Impreza będzie wielkim przeżyciem dla każdego, kto pragnie emocji i chce dowiedzieć się ciekawych rzeczy.  

- Drugiego dnia imprezy odbędzie się DroneTech Race Cup i spotkanie z Bartkiem Bargielem - mówi Adrian Drzycimski, jeden z organizatorów. - Rywalizacja o najszybszego drona określana jest już mianem “kultowej”. Wyścig jest bardzo emocjonujący i bogaty w zwroty akcji i niespodziewane wydarzenia.  

Kim jest Bartosz Bargiel? To światowej sławy alpinista, ratownik górski, pilot dronów i brat Andrzeja Bargiela, który zjechał niedawno z K2 na nartach jako pierwszy człowiek w historii. W swojej prezentacji Bargiel pokaże nagrania z wlotu dronem na K2, zjazdu brata z góryK2 oraz materiały z akcji ratunkowej. Oczywiście o wszystkim opowie. Zaprezentuje również możliwości dronów w górskich akcjach ratunkowych.  

Poza tym wydarzenie umożliwi obcowanie wśród najlepszych na świecie dronów i gwarantuje dostęp do ekspozycji z dronami najróżniejszych zastosowań - od filmowych po wojskowe, pozwoli poznać technologię VR i pokaże możliwość zastosowania dronów w wielu dziedzinach życia. Pełen program wydarzenia dostępny jest tutaj. Przypomnijmy, że Drone Tech World Meeting wystartuje już w najbliższy piątek, 19 października. Wyścig DroneTech Race Cup i spotkanie z Bargielem odbędzie się dzień później, w sobotę, 20 października. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Uczestnictwo w finałach Drone Tech Race Cup wymaga darmowej wejściówki, która będzie do odebrania od piątku w recepcji wydarzenia - ilość ograniczona! 

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone