Zamknij

Bezpieczeństwo dziecka to priorytet! Mama i Ja pomoże w doborze fotelika i wózka

00:00, 15.10.2018 | Materiały partnera
fot. materiały partnera

Zakup fotelika i wózka dla dziecka powinien być priorytetem. Rzeczy te muszą gwarantować dziecku komfort i bezpieczeństwo. Na rynku jest mnóstwo modeli, a specjaliści ze sklepu Mama i Ja przy placu Fryderyka Skarbka 7/9 doradzą nam najlepsze rozwiązania.

Specjaliści ze sklepu podkreślają, że oferowane u nich rozwiązania nadają się dla każdego rodzica i dziecka.

- Znajdziemy u nas foteliki samochodowe, umożliwiające jazdę przodem i tyłem do kierunku ruchu. Mamy wszystkie wiodące marki. Oferujemy też wszystkie wózki – spacerowe i głęboko spacerowe. Na końcu zostają nam akcesoria – zachęcają pracownicy sklepu.

Dobry fotelik musi pasować zarówno do dziecka jak i samochodu którym dysponujemy. Najważniejsze jest też bezpieczeństwo. To dlatego pracownicy Mama i Ja starają się spełnić oczekiwania rodziców. Pokazują, że dziecko musi w foteliku siedzieć prawidłowo, a pasy mają odpowiednio przylegać do ciała. Ważny jest też zachowany kąt fotelika.

Specjaliści z Mama i Ja podkreślają, że nie ma uniwersalnych fotelików i warto sprawdzić czy nowy samochód pasuje do naszego fotelika.

- Nie ma uniwersalnych fotelików. Zmieniając auto warto przymierzyć fotelik i sprawdzić czy jest wszystko ok – twierdzą pracownicy, którzy pomagają w doborze nowych fotelików. - Oferujemy szerokie wsparcie w wyborze. Sprawdzamy też wszystkie parametry. Fotelik montowany jest na fotelach w salonie i sprawdzamy, czy dziecko dobrze się w nim czuje. Na koniec montujemy całość w aucie rodziców i sprawdzamy wszystkie parametry.

Na takich produktach nie warto oszczędzać, chociaż pracownicy uspokajają – mamy asortyment na każdą kieszeń. Zawsze bezpieczny!

- Rodzice mają określony budżet i wybieramy coś do tej kwoty – mówią. – Na pewno się uda. Tańszy fotelik nie jest niebezpieczny. Musi on jedynie pasować do dziecka i do auta. Dobry fotelik powinien być też wykonany z najwyższej klasy materiałów. Każdy producent używa innych materiałów, a my na pewno o nich opowiemy.

W salonie Mama i Ja znajdziemy mnóstwo modeli fotelików. Każdy znajdzie coś dla siebie. Fotele umożliwiają jazdę przodem i tyłem. W zależności od preferencji. Co jednak, gdy chcemy kupić wózek? Niektóre modele to współczesne cuda techniki. Wybór może przyprawić o ból głowy…

- Spokojnie. Wózek powinien nam się podobać – mówią pracownicy sklepu – Kupujemy głównie oczami. Nie ma od tego wyjątku. Nie jest to problem. My pomagamy i uczulamy na pewne aspekty. Chcemy, żeby rodzice wyszli zadowoleni. Nosidło, a właściwie fotelik „0-13kg” dobieramy poprzez zwrócenie uwagi na testy ADAC fotelików. Pytamy czy to ma być pozycja leżąca, półleżąca, czy ma on być wpinany. Ważne jest wysłuchanie potrzeb.

Nowoczesne wózki mają amortyzację, łatwość składania i są zrobione z szeregu różnych materiałów. Przy zakupie wózka ważny jest bagażnik, którym dysponujemy. Wygoda też jest priorytetem – w salonie dostępny jest wózek, który po kliknięciu jednego guzika sam się składa.

Czy kupując komplet z wózka i fotelika zbankrutujemy? Z pewnością nie. Ceny naprawdę dobrych wózków zaczynają się od 1800 złotych, a za dobry fotelik zapłacimy około 400 złotych w górę.

Kupując fotelik i wózek warto odwiedzić salon Mama i Ja w Toruniu. Mieści się on przy placu Fryderyka Skarbka 7/9, niedaleko Galerii Atrium Copernicus.

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone