Zamknij

Warsztaty kulinarne z „Jacek piecze placek” w Centrum Handlowym Bielawy

06:00, 05.10.2018 | Artykuł sponsorowany
Fot. Nadesłana

W sobotę 6 października w Centrum Handlowym Bielawy odbędą się warsztaty kulinarne, które prowadzi cukiernik Jacek Grabowski, znany w internecie jako „Jacek Piecze Placek”. Partnerem wydarzenia jest hipermarket Carrefour w CH Bielawy.

#KulinarneBielawy to kolejna akcja skierowana do mieszkańców Torunia i okolic przygotowana przez Centrum Handlowe Bielawy. Podczas sobotniego wydarzenia uczestnicy warsztatów będą mogli nauczyć piec tradycyjne ciasto drożdżowe pod okiem mistrza cukiernictwa – Jacka Grabowskiego, zgłębią techniki wyrabiania ciasta oraz poznają mniej lub bardziej znane sposoby na udaną „drożdżówkę”. Bezpłatne warsztaty kulinarne odbędą się w sobotę 6 października w dwóch odsłonach – w godzinach 10.00-13.00 (1 grupa) oraz godzinach 14.00-17.00 (2 grupa).

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Zgłoszenia na warsztaty odbywają się poprzez profil CH Bielawy na Facebooku. Wystarczy napisać w komentarzu do tego postu hasło #bioręudział i wskazać, w których godzinach (1 grupa lub 2 grupa) chce się uczestniczyć w warsztatach. W warsztatach weźmie udział pierwszych 8 osób, które poprawnie opublikują komentarz (po 8 osób na każdą grupę).

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone