Zamknij

Myślisz o dobrym masażu? Wybierz się do tego toruńskiego klubu

06:00, 12.09.2018 | Materiał partnera
Fot. active-body.pl

Klub Active Body z Torunia to jeden z najbardziej uznanych toruńskich klubów specjalizujących się w odnowie biologicznej. Co ma do zaoferowania swoim klientom? 

W Active Body zajmują się odnową biologiczną od 2011r. Są to kompleksowe działania mające na celu przywrócenie organizmu człowieka do pełnej zdolności psychofizycznej. Każdy klient, który skorzysta z usług Active Body na pewno nie będzie czuł się zawiedziony. I to z wielu powodów. 

Fot. active-body.pl

Pierwszy z nich jest taki, że znakomita kadra na czele z panem Jarosławem Rochną zajmie się twoim ciałem od A do Z. To właśnie tu zadbają o zmianę twoich nawyków żywieniowych m.in. poprzez edukację żywieniową. Drugą istotną kwestię w działalności Active Body stanowi aktywność fizyczna. Jej poprawa następuje poprzez zajęcia indywidualne i grupowe oraz ćwiczenia dobrane do potrzeb klienta. 

Ale Active Body to również, a może i przede wszystkim masaże i różnego rodzaju zabiegi lecznicze. Od września klienci mogą korzystać z rosyjskiego masażu miodem wykonywanego przez panią Olgę - masażystkę z Ukrainy. Ten rodzaj masażu skutecznie eliminuje wszelkie bóle pleców, zesztywnienie mięśni, stany przeziębieniowe i zmiany trądzikowe na plecach. Zalecany jest również przy problemach z ciśnieniem, zastojach limfy i bezsenności. Wzmacnia system odpornościowy, korzystnie oddziałuje przy nerwicy, depresji i spadku nastroju. 

Fot. active-body.pl

Zapomnieć nie można również o refleksologii, za którą odpowiedzialna jest pani Monika. Refleksologia polega na uciskaniu odpowiednich punktów zwanych refleksami, które znajdują się na stopach, rękach oraz twarzy. Co ponadto? Ofert Active-Body jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mowa choćby o zajęciach dla dzieci czy niepełnosprawnych. 

Co ważne Active Body współpracuje także z toruńskim Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz wspomaga i prowadzi zajęcia z osobami niepełnosprawnymi dla ogniska Alfa Sport.

Fot. active-body.pl

Ciekawostką jest również japoński kosmolifting. To nieinwazyjna droga do odzyskania naturalnego piękna twarzy i uwolnienia jej od efektów działania czynników powodujących jej starzenie się. Jednocześnie w pełni odpręża ciało i umysł. 

- Efekty zabiegu klient zobaczy od razu gołym okiem – skóra jest wygładzona, głębokie zmarszczki mimiczne i bruzdy zostają spłycone, twarz wygląda na wypoczętą i młodszą, poprawia się koloryt skóry. Trwałe efekty widoczne są po serii zabiegów, np. 8 - 12 wykonywanych 2 razy w tygodniu, a potem dla podtrzymania efektów – raz w miesiącu – kończy Jarosław Rochna. 

Więcej informacji o ofercie Active Body znajdziesz TUTAJ

DANE TELEADRESOWE:

ul. 63 Pułku Piechoty 11/13
87-100 Toruń

608 466 844

501 385 843

795 560 479

[email protected]

(Materiał partnera)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone