Zamknij

Carrefour na Bielawach w zupełnie nowej odsłonie. Zobacz zdjęcia!

06:00, 04.09.2018 | Materiał partnera
Fot. Materiały promocyjne

Remodeling hipermarketu Carrefour w CH Bielawy rozpoczął się w kwietniu 2018 roku. W wyniku zrealizowanych działań sklep jest jeszcze lepiej dopasowany do potrzeb i oczekiwań lokalnych klientów. Hipermarket zyskał dodatkowe wejście na halę sprzedaży, które zwiększy komfort robienia zakupów i poruszania się po sklepie. Na terenie całego sklepu wymieniono regały, dzięki którym produkty są teraz lepiej wyeksponowane i widoczne dla klienta.

Na terenie hipermarketu powstało nowe stoisko z wyrobami z wędzarni oraz produktami wypiekanymi na miejscu w piecu parowym, wśród których znajdują się takie produkty jak szynka, boczek, schab, golonka. Dział mięsny zyskał również nowoczesną dojrzewalnię wołowiny, w której powstaje mięso najwyższej jakości i o niepowtarzalnych walorach smakowych. 

Klienci zainteresowani kulinarnymi eksperymentami i zagranicznymi smakami mogą skorzystać z rozszerzonej oferty działu Kuchnie Świata, który zyskał również między innymi specjalną półkę z produktami ukraińskimi. Rozszerzeniu uległa także oferta Zdrowej Półki i produktów bio, które zostały lepiej wyeksponowane na terenie sklepu.  

W efekcie remodelingu zmieniono wygląd i umeblowanie w Punkcie Obsługi Klienta. Przy wejściu do sklepu powstała również strefa Smacznie tj. punkt gastronomiczny, w którym można zakupić między innymi świeże kanapki, zapiekanki, soki wyciskane na miejscu oraz lody.

- Wszystkie zmiany, które wprowadziliśmy miały na celu poprawienie komfortu zakupów. Mam nadzieję, że nowoczesny wygląd hipermarketu  rownież przypadnie do gustu naszym klientom. Zarówno ja jak i cały mój zespół, jesteśmy dumni z tego jak prezentuje się aktualnie Carrefour - mówi dyrektor Robert Lorenc. 

Dodatkowo mając na uwadze między innymi względy ekologiczne zostały wymienione na sklepie wszystkie meble chłodnicze. Nowe lodówki  z otwieranymi drzwiami pozwalają utrzymać stałą temperaturę chłodzenia i zużywają mniej energii oraz zasilane są CO2 odchodząc tym samym od szkodliwego dla środowiska freonu który zasilał wcześniejszy system chłodniczy. Modernizacji uległo na sklepie również oświetlenie które zostało wymienione na ledowe.

(Materiał partnera)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone