Zamknij

Czy warto wybrać się na wczasy odchudzające?

09:17, 22.08.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Czy łatwo schudnąć? Zdecydowanie nie. Czy każdy sposób na odchudzanie jest dobry? Nie. Jaki więc wybrać, by cieszyć się ze szczupłej sylwetki? My polecamy wczasy odchudzające. Z tego tekstu dowiesz się dlaczego to najlepszy sposób na utratę zbędnych kilogramów.

Nadwaga – problem wielu Polaków

Utrzymanie odpowiedniego BMI nie należy do najprostszych zadań. Szczególnie, gdy masz tendencję do tycia. Nie wiemy ile osób w Polsce łatwo przybiera na wadze, jednak wiemy, że około 70% z nas cierpi na nadwagę lub otyłość. By zobrazować problem posłużymy się prostym przykładem: w czteroosobowej rodzinie troje jej członków waży za dużo. Z nadwagą nie ma żartów, bowiem ta prowadzi do otyłości, która jest najkrótszą drogą do wielu poważnych chorób. Cukrzyca, nadciśnienie, zawał serca, wylew czy miażdżyca to tylko niektóre z nich. Rozwiązanie by ich uniknąć jest całkiem proste – to trening. Jednak jak się odchudzać, by efekt był widoczny i szybko nie wrócić do poprzedniej wagi? Jedną z metod jest wyjazd na wczasy odchudzające.

Wczasy odchudzające sposobem na szczupłą sylwetkę

Termin „wczasy” jest ci z pewnością dobrze znany. Jednak o wczasach odchudzających mogłeś wcześniej nie słyszeć. Czym one są? Najprościej rzecz ujmując – są to wakacje, w trakcie których cały dzień jest wypełniony treningiem. Od rana do wieczora spędza się czas na świeżym powietrzu uprawiając przeróżne sporty. To, co będzie się robiło jest uzależnione od miejsca pobytu. Jeżeli dany ośrodek znajduje się w okolicy jeziora, rzeki i lasu – wtedy repertuar ćwiczeń jest najszerszy. Mogą to być sporty grupowe (siatkówka, koszykówka), ale głównie indywidualne, jak np.: bieganie, jazda na rowerze, nordic walking, body pump, plyometric czy nawet kick-boxing. Oprócz urozmaiconego planu treningowego, na wczasach odchudzających jesteśmy również pod opieką dietetyka, który dba o to, by nasze posiłki były pełnowartościowe.

Czy warto jechać na wczasy odchudzające?

Jak już wiesz, na wczasach odchudzających twój dzień jest wypełniony treningiem. Jednak to nie wszystko. Dobre wczasy odchudzające, np. te tu: https://www.foxbootcamp.pl/, to przede wszystkim nauka i wypracowane dobre wzorce. Co otrzymujemy? W zależności od ośrodka wczasowego, możemy otrzymać m.in. kilku lub kilkunastotygodniowy program ćwiczeniowy na przyszłość czy przepisy posiłków serwowanych na obozie. To niezwykle istotne wsparcie w dalszym treningu. Wczasy odchudzające to dopiero pierwszy krok do smukłej sylwetki. Drugi należy postawić już samemu, bez całodobowej opieki trenera.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone