Zamknij

Opiekunka seniorów - Praca w Anglii - dlaczego warto?

08:58, 22.08.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Chciałabyś pracować za granicą ponieważ kusi Cię perspektywa wyższych zarobków? Zostań opiekunką seniorów w Wielkiej Brytanii i nie martw się formalnościami i organizacją podróży. Promedica24 to polska firma będąca europejskim liderem w zakresie usług opieki domowej dla osób starszych. Obecnie poszukuje opiekunek zainteresowanych pracą w UK. Firma zapewnia umowę i jasne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i organizację wyjazdu i pobytu za granicą, a także powrotu do Polski.

Wiele osób decyduje się na podjęcie pracy za granicą ze względu na ciekawość świata, chęć poszerzenia horyzontów, a przede wszystkim z powodów finansowych. Jednym z bardziej popularnych kierunków nadal jest Anglia. Praca w tym kraju może być korzystnym i inspirującym doświadczeniem dla wszystkich, niezależnie od wieku. Choć emigracja zarobkowa często kojarzy się z pracą w barze lub na budowie, jest wiele innych zawodów, w których także można znaleźć zatrudnienie. Takim zawodem jest opiekun/ka osób starszych w tak zwanym systemie „live in care” czyli z zamieszkaniem w domu podopiecznego. Jesteśmy społeczeństwem starzejącym się i zapotrzebowanie na fachową opiekę osób w wieku emerytalnym jest coraz większe. Dlatego opiekunka seniorów to zawód z przyszłością.

Dobra praca i dobra płaca.

Praca w systemie „live in care” w Anglii to możliwość dobrego zarobku. W zależności od trudności kontraktu opiekun zarabia od 1160 do 1260 Funtów netto oraz w okresach świątecznych i wakacyjnych otrzymuje dodatkowe bonusy za dyspozycyjność.

Warto wspomnieć, ze jest to kwota, która wpada bezpośrednio do kieszeni Opiekunki. Pracując z Promedica24 nie ponosimy kosztów podróży, pobytu, wyżywienia, szkoleń. Dodatkowo wynagrodzenie za wyjazd rozliczane jest zgodnie z brytyjskimi zasadami podatkowymi co oznacza, że wypłata jest praktycznie wynagrodzeniem netto.

Kto może pracować jako opiekun/ka?

- Znajomość języka i doświadczenie to podstawa. Osoby zainteresowane pracą w Anglii muszą znać język angielski na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece, jako wolontariusz lub potrafią wykazać się inną działalnością pro-społeczną. Nasza firma organizuje także liczne kursy i szkolenia, dzięki czemu nawet osoby bez wieloletniego doświadczenia są odpowiednio przygotowane do pracy w charakterze opiekunki – wyjaśnia Rekruter.

Obsługa na najwyższym poziomie

Wiele osób może zastanawiać się, dlaczego miałoby zdecydować się na pracę w charakterze opiekuna seniorów.

- Nie jest to łatwa, ale na pewno dobrze płatna praca. Co ważne jest w pełni legalna i - w przeciwieństwie do tzw. pracy na czarno – bezpieczna. Dodatkowo umowa z rzetelną firmą, zapewnia również pełną opiekę podczas pobytu w Anglii i dbałość o odpowiednie, dopasowane miejsce pracy.

Promedica24 organizuje bezpośredni transport pod dom podopiecznego i powrót do Polski. Opiekunki nie muszą organizować sobie zakwaterowania – mieszkają razem z osobami starszymi, którymi się zajmują. Współpracownicy mają przydzielonego Opiekuna Kontraktu, który prowadzi ich przez cały proces od podpisania umowy do powrotu do kraju. W przypadku jakichkolwiek problemów opiekunki mogą także skorzystać z dedykowanej infolinii.

Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w charakterze opiekunki osób starszych lub chcesz zasięgnąć więcej informacji, zapraszam do wizyty w naszym Oddziale w Bydgoszczy i w Toruniu – czekam na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00- mówi Rekruter Sylwia Błaszkiewicz.

Promedica24

Oddział Bydgoszcz- ul. Śniadeckich 26/4

Oddział Toruń – ul. Fosa Staromiejska 26

e-mail: [email protected]

tel.: 516 052 212

* * *

Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych. W ciągu 12-letniej działalności firmy, do pracy w roli opiekuna seniorów pozyskano ponad 27 tysiące opiekunek, zaś liczba klientów firmy przekroczyła 19 tysięcy. Firma Promedica24 świadczy usługi opieki domowej dla klientów na terenie Niemiec, Anglii i Polski. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii, Słowacji i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Usługi Promedica24 zostały wyróżnione certyfikatem jakości ISO. Więcej na www.promedica24.com.placji znajdziecie na naszej stronie www.promedica24.com.pl

(materiał partnera)

Komentarze (1)

dorotadorota

0 0

Warto, ja właśnie z nimi pojechałam to za 3 miesiące przywioze 20 tysięcy z premiami. Gdzie bym na miejscu tyle zarobiła opiekując się starszymi ludźmi? Nie ma szans. 16:31, 29.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone