Zamknij

Piękny koncert dzieci na zakończenie roku szkolnego w New Art! [ZDJĘCIA]

08:27, 13.06.2018 | Materiał partnera
Fot. Wojciech Adamowicz

W niedzielę w Lizard Kingu odbyło się uroczyste zakończenie roku w szkole muzycznej New Art połączone z przepięknym koncertem w wykonaniu uczniów.

Koncert z okazji zakończenia roku szkolnego w szkole muzycznej New Art stał się już tradycją. W niedzielę w Lizard Kingu zgromadziła się dyrekcja, kadra pedagogiczna, rodzice oraz ci najważniejsi, czyli dzieci i młodzież, którzy zaprezentowali się na scenie. Ze względów organizacyjnych nie wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w koncercie. Z pośród kilkunastu programów które oferuje szkoła, ponad 150 wykonawców zaprezentowało na scenie tylko cześć oferty edukacyjnej New Art

- Cieszymy się, że z roku na rok jest na coraz więcej. W tej chwili edukacja artystyczna New Art to pięć podstawowych działalności, na których się skupiamy – mówi Wojciech Adamowicz.

Pierwsza z nich to edukacja artystyczna dla dzieci od 5 miesiąca życia aż nawet do +60. Druga płaszczyzna, na której się skupiają w New Art to przedszkole muzyczne z rozszerzoną podstawą programową. Trzecia część to z kolei Yamaha Szkoła Muzyczna, z którą małżeństwo Adamowiczów rozpoczęło swoją przygodę ponad 20 lat temu. Co poza tym?

- Czwarta część naszej działalności to obozy i kolonie. Staramy się zapewnić opiekę dzieciom w miesiącach wakacyjnych. Tak jak w poprzednich latach, tak i w tym roku zabieramy około 150 dzieci na wypoczynek. Są to bezpieczne kolonie, na których odcinamy się od grania, a koncentrujemy na relaksie i zabawie. Piąta część to szkolenia i warsztaty dla nauczycieli i pedagogów. Oferujemy jednodniowe krótkie kursy i warsztaty. W zeszłym roku ponad tysiąc pięćset osób wzięło w nich udział, a w tym roku już ponad 300 – dodaje Wojciech Adamowicz
dodaje Wojciech Adamowicz.

W niedzielę odbyły się dwa koncerty, w trakcie których było można podziwiać być może przyszłe talent polskiej sceny muzycznej. Niektóre z dzieci już mają na swoim koncie spore osiągnięcia w różnego rodzaju prestiżowych konkursach. Duża w tym rola rodziców, którzy wspierają swoje pociechy w codziennym trudzie. Na ich twarzach było widać w niedzielę wielką dumę i przejęcie.

Więcej informacji o szkole znajdziesz TUTAJ

(Materiał partnera)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone