Zamknij

Bransoletki męskie z grawerem. Sprawdź, czy Twój mężczyzna będzie je nosił

15:09, 04.06.2018 | materiał partnera
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Duża część mężczyzn decyduje się na noszenie biżuterii, lecz większość wciąż pozostaje nieugięta i nie daje się namówić nawet na założenie spinek do mankietów. Szkoda, bo modne bransoletki męskie z grawerem są doskonałą formą prezentu. Jeśli zbliżają się urodziny lub imieniny Twojego wybranka, wybadaj sytuację i zamów bransoletki męskie. Przejrzyj topowe modele.

Pomysłowe bransoletki męskie z grawerem. Odkryj skórzane projekty ze srebrem

Prawdziwy mężczyzna powinien nosić biżuterię, która podkreśla jego mocną osobowość. Delikatne celebrytki zostawmy kobietom. Bransoletki męskie z grawerem mogą łączyć skórzany pasek i srebrną blaszkę, stabilnie zamocowaną i pasującą do całości. Taki projekt będzie wygodny w noszeniu również na większym męskim nadgarstku, bo skóra naturalna i syntetyczna dopasowują się do kształtu ręki. Podobny efekt zapewnia rzemień w formie kilkuwarstwowej bransoletki. Model w tym stylu to wyrazisty akcent. Najlepiej sprawdzają się dwa kolory: klasyczny czarny i ciemnobrązowy, do których łatwo jest dobrać pasek i buty. Mężczyzna będzie zadowolony z bransoletki podarowanej w eleganckim pudełku, nadającym się również do bezpiecznego przechowywania biżuterii męskiej.

Grawerunek dopasowany do bransoletki męskiej. To nie może być przypadkowy napis!

Umieszczenie graweru na ozdobie dla ukochanego, uczyni bransoletkę indywidualnym projektem, z którym trudno się rozstać. Być może wybrany przez Ciebie model spodoba się na tyle, że obdarowany mężczyzna będzie nosił bransoletkę codziennie. Zadbaj o to, żeby grawerunek nie był długi, a jedynie symboliczny. Możesz zamówić inicjały albo ważną dla was datę. Czasem nawet jedno słowo wygrawerowane na biżuterii sprawia, że ozdoba zyskuje ogromny wymiar sentymentalny. Jeśli chcesz zamówić bransoletki męskie z grawerem, zajrzyj do sklepu internetowego modernsilver.eu, w którym biżuteria dla mężczyzn jest grawerowana za darmo.

Jak rozgryźć mężczyznę w kwestii noszenia biżuterii? Zaplanuj strategiczną rozmowę

Nie ma lepszego sposobu na dotarcie do mężczyzny, niż przez wykorzystanie kobiecego uroku. Przygotuj ulubiony obiad, bądź miła i uśmiechaj się tajemniczo. Wybranek natychmiast wyczuje, że coś się święci. Wtedy nadejdzie doskonały moment na to, by zapytać: widziałeś najnowsze bransoletki męskie z grawerem? Obserwuj dobrze reakcję swojego mężczyzny. Jesteśmy przekonani, że trafnie wyczujesz, jakie jest jego zdanie na temat biżuterii dla panów. Jeśli ukochany wykaże sceptyczną postawę, zawsze możesz mu zasugerować, że takie ozdoby bardzo Ci się podobają. Oczywiście tylko w przypadku, kiedy nosi je mężczyzna. Życzymy owocnych testów! A po stylowe bransoletki męskie z grawerem zapraszamy do sklepu Modern Silver, gdzie biżuterię grawerowaną można zamówić online.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone