Zamknij
REKLAMA

Produkty do przedłużania rzęs - zalety i wady przedłużania

12:06, 07.05.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Matka natura nie jest łaskawa dla swoich córek. Niemal każdą z nich obdarzyła jakąś wadą. Na szczęście, postęp w branży kosmetycznej spowodował, że można z nimi walczyć. Np. receptą na krótkie rzęsy są produkty do przedłużania rzęs. Przedstawiamy wady i zalety ich przedłużania.

Nie łatwo jest być piękną

Niestety, dzisiejszy świat stawia przed kobietami mnóstwo wyzwań. A konkretnie stawia je przed naszym ciałem i skórą. O ile my, każdego dnia robimy wszystko, by wyjść zwycięsko z każdej walki, o tyle nasza skóra sama sobie nie poradzi. Kosmetyków nie używamy, bo tak chcemy, ale z reguły jesteśmy do tego zmuszone. Zanieczyszczone powietrze, stres, niezdrowe, przetworzone jedzenie, to tylko niektóre, najważniejsze czynniki mający destrukcyjny wpływ na naszą cerę. By sobie z nimi poradzić nakładamy na naszą twarz kremy, żele, peelingi, makijaż i całą gamę innych specyfików. Jest jednak pewna, bardzo niewielka, część naszego ciała, którą poprawiamy niemal wyłącznie ze względu na urodę. Są nią rzęsy.

Dla kogo produkty do przedłużania rzęs?

Najczęściej same, w domowym zaciszu je poprawiamy. Jednak robimy to również u kosmetyczki. Które z nas decydują się na skorzystanie z usług profesjonalnego salonu piękności? Lista, wbrew pozorom jest całkiem długa. Do pań, które używają produktów do przedłużania rzęs w salonie zaliczają się: te, które mają trudności w codziennym nakładaniu makijażu; mające problematyczny kształt oka; z cienkimi i krótkimi rzęsami, które są niemal niewidoczne; są aktywne fizycznie (basen, siłownia) i nie chcą rezygnować z makijażu; pragną zawsze mieć idealnie zrobione rzęsy; chcą wyraźnie podkreślić swoją urodę; cenią sobie swój czas; planują ważna uroczystość i nie chcą przejmować się źle zrobionym makijażem.

Plusy i minusy sztucznych rzęs

Decydując się na wizytę u kosmetyczki i sztuczne przedłużenie rzęs, wiele z nas chce poznać wszystkie „za” i „przeciw” temu rozwiązaniu. Obawiamy się nowego i ewentualnych komplikacji. Czy zatem jest czego? Już na wstępie zapewniamy, że produkty do przedłużania rzęs, z jakich korzysta kosmetyczka są wysokiej jakości. Jeżeli idziemy do renomowanego gabinetu, absolutnie nic nie ma prawa nam się stać. Inną zaletą jest trwałość takiego makijażu. Bez trudu wytrzyma on kilka tygodni, co wiąże się z kolejnym plusem – nie trzeba go zmywać. Wytrzyma on również kontakt z wodą np. na basenie, czy potem w trakcie ćwiczeń. A minusy? Największym jest cena. Produkty do przedłużania rzęs, takie jak tusz w porównaniu z zabiegiem są zdecydowanie tańsze. No i czas trwania samego zabiegu. Z reguły są to 2-3 godziny leżenia z zamkniętymi oczami.

(artykuł sponsorowany)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone