Zamknij
REKLAMA

Podczas wakacji zaopiekują się twoim dzieckiem, jak mało gdzie. Dołącz w lipcu do New Art!

10:02, 08.05.2018 | Materiał partnera
Fot. Nadesłana

Edukacja Artystyczna New Art (znana również jako Yamaha Szkoła Muzyczna) zachęca dzieci i młodzież do udziału w półkoloniach i koloniach, które odbędą się w lipcu w Toruniu, Tleniu i Jarosławcu.

Szkoła już od kilku lat z rosnącym powodzeniem organizuje kolonie letnie o wysokim standardzie dla dzieci i młodzieży. Kolonie odbywają się w dwóch turnusach – dla dzieci młodszych (od 6 lat) i starszych (do lat 15). Charakter obu wypoczynków jest nieco inny ze względu na atrakcje i ośrodki wypoczynkowe. Stąd też tak ważne jest dobranie odpowiednich wychowawców do poszczególnych grup. W szkole i przedszkolu New Art na stałe pracuje kilkunastu nauczycieli po studiach pedagogicznych i muzycznych. Nauczyciele przedszkolni opiekują się grupami najmłodszymi, w szczególności dziećmi które jadą pierwszy raz i nie są uczniami uczniami New Art.

Fot. Nadesłana

Młodsi uczniowie spędzą niezapomniane wakacje w dniach 1-8 lipca w pięknie położonym ośrodku w Tleniu w Borach Tucholskich. Skorzystają tam z czystego powietrza, wspaniałej okolicy do wycieczek pieszych i rowerowych oraz małego basenu. Z kolei starsza grupa ma zaplanowany wyjazd w dniach 15-25 lipca do Jarosławca nad Bałtyk, gdzie do swojej dyspozycji będzie miała ośrodek z bogatą infrastrukturą sportowo-rekreacyjną i zapleczem socjalnym, a wszystko to w odległości 300m od morza.

- Zawsze dobieramy takie ośrodki, które mają wysoki standard, są bezpieczne, w których uczniowie czują się komfortowo. Sami jesteśmy rodzicami i mając na uwadze własne doświadczenia oraz oczekiwania innych rodziców i dzieci, starannie szukamy odpowiedniego miejsca do wypoczynku. Zwykle nasz ośrodek stanowi zamkniętą całość i jest wyłącznie do naszej dyspozycji. W tym roku podwyższając standardy pierwszy jedziemy do Jarosławca nad Bałtyk – mówi Wojciech Adamowicz z New Art.

Kolonie organizowane są wspólnie ze szkołą językową Elephant co pozwala tworzyć atrakcyjny program językowo-muzyczny. Dzieci nie będą narzekać na nudę, nawet w razie złej pogody – do dyspozycji mają sale sportowe, kryty basen i wycieczki po okolicy. Z pewnością każdy z nich znajdzie coś dla siebie.

Fot. Nadesłana

Od tego roku New Art za namową rodziców rusza z półkoloniami, które odbędą się w dniach 9-13 lipca w budynku przy ul. Dworcowej 5b. W ramach tej zorganizowanej formy wypoczynku w Toruniu będzie można pozostawić swoje dzieci w dobrych i sprawdzonych rękach. Będą tam czekać na nie atrakcje nie tylko muzyczne – zaplanowane są spotkania z ciekawymi osobami, wycieczki, filmy i niespodzianki. Dla tych którzy nie są uczniami szkoły będzie to doskonała okazja do poznania największej w naszym województwie prywatnej Szkoły Artystycznej New Art.

Fot. Nadesłana

Wszelkie niezbędne informacje na temat zapisów znajdziecie TUTAJ.

(Materiał partnera)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone