Zamknij
REKLAMA

Byliście już w tej myjni samochodowej? W żadnej innej czegoś takiego nie uświadczysz

06:00, 07.05.2018 | Materiał partnera
Fot. Nadesłana

To pierwsza tego typu myjnia samochodowa w Toruniu. Pierwsza, bo detailingowa, czyli taka w której zadbają o każdy szczegół. Auto Spa Guzik przy ul. Poznańskiej 224 gwarantuje jakość na najwyższym poziomie. 

Na rynku są od trzech lat, a mimo to już jest o nich głośno. Wszystko za sprawą nieszablonowego podejścia do tematu kosmetyki samochodów i najszerszego wachlarzu usług, dla każdego auta i na każdą kieszeń. 

- Chodzi o całkowicie inne podejście do mycia aut i detailingu z prawdziwego zdarzenia. Wszystkie auta w dzisiejszych czasach na niekorzyść użytkowników  mają inną budowę lakieru ponieważ są one na bazie wody. Kiedyś były tzw. twarde lakiery, które nie rysowały się tak szybko, były bardziej odporne na czynniki zewnętrzne jak np. owady i ptasie odchody. Teraz są wodne, miękkie, a dodatkowo warstwa lakieru na nowszych autach jest nakładana bardzo cienko – prawie każdego dnia przyjeżdzają do nas nowe samochody prosto z salonu, których grubość lakieru oscyluje w granicach nawet 70 mikronów ! W autach starszych z porządnymi powłokami są to wyniki rzędu 180-200 mikronów, każdy sam może sobie odpowiedzieć, patrząc już na ten jeden czynnik jak bardzo musimy dbać o auta nowsze . Przez to, że są tak delikatne, przy myciu na myjni tradycyjnej, parowej bądź co gorsza szczotkowej, lakier od razu jest porysowany, płowieje i nie zachowuje swojego pięknego wyglądu na długie lata. Odpowiednie mycie detailingowe zapewnia zachowanie pierwotnej kondycji lakieru, a co ważne, mimo że jest to ,'zwykłe mycie z zewnątrz' w naszym salonie zajmuje minimum 2 godziny. Jest to przede wszystkim mycie wieloetapowe  przy użyciu dedykowanej chemii techniki i bezpieczne dla naszych aut. Kolejnym krokiem, który pozwoli każdemu kierowcy zachować piękny wygląd swojego ukochanego auta na następne lata to powłoki ceramiczne i samoregenerujące folie ochronne – mówi p. Guzik, właściciel Auto Spa Guzik.

On sam, mimo młodego wieku, wiele wie o tej branży. Początkowo zajmował się renowacją skór w autach i obsługiwał we wlasnej produkcji preparaty cały kraj, z czasem jednak wpadł na pomysł otwarcia w Toruniu pierwszej myjni detailingowej i dużego salonu zajmującego się szeroko pojętą autokosmetyką. 

W salonie Auto Spa Guzik zakres usług firmy jest niezwykle bogaty. Począwszy od wspomnianego mycia aut, zakład oferuje usługi polerowania, renowacji i zabezpieczania lakieru powłokami ceramicznymi, kompleksowego podejścia do wnętrz obejmujących pełne pranie z demontażem oraz renowacją skór, poprzez oklejanie aut i bezinwazyjne przyciemnianie szyb.

ASG jest jedynym certyfikowanym punktem powłok ochronnych Ceramic Pro 9H, aplikatorem folii ochronnych Xpel i ekspertem usuwania rys i otarć amerykańską metodą SSR. W ostatnim czasie na Poznańskiej 224 klienci mogą także wygłuszyć swoje auta matami butylowymi, dokonać personalizacji samochodu, jak i założyć elektryczne przepustnice wydechu sterowane pilotem.

Nowością jest też wodorowanie silników, które polega na bezpiecznym usunięciu nagaru z całego układu silnika bez konieczności rozbierania i ingerowania w samochód.

- To z kolei powoduje, że silnik dysponuje swoją pierwotną mocą. Nie kopci, równo pracuje, mniej spala i lepiej wkręca się na obroty, czyli wraca do kondycji fabrycznej. Zabieg trwa 100-110 minut – wyjaśnia właściciel.

Auto Spa Guzik oferuje ponadto najszerszy wachlarz preparatów do renowacji skór i profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Posiada także oddzielną pracownię przeznaczoną tylko do renowacji skór wszelkiego rodzaju oraz własną produkcję ekologicznych środków do renowacji, konserwacji i pielęgnacji skór naturalnych.

- Dysponujemy całkowicie nowym studiem o powierzchni 500m kw. Wszystko mieści się w monitorowanym budynku i na specjalnie przygotowanym prywatnym oraz ogrodzonym obszarze. Salon jest podzielony na strefę dla klienta ze sklepem i poczekalnią, myjnię detailingową oraz duży salon spa – kończy nasz rozmówca.

Co ciekawe firma włącza się również w ramy społecznej odpowiedzialności biznesu, partnerując rozgrywkom piłkarskim Futbol – Arena Playarena, sponsorując młody toruński zespół FC Drewce oraz patronuje kulturyście i trenerowi personalnemu Radosławowi Smykowi oraz zawodnikowi MMA Filipowi Insadowskiemu. 

Więcej o ofercie Auto Spa Guzik TUTAJ

SALON AUTO SPA GUZIK

ul. Poznańska 224

mail: [email protected]

tel: 790 365 829

www.autospaguzik.pl

www.renowacjaskor.pl

(Materiał partnera)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone